Skocz do zawartości

Rostok ...inaccessible for object [ros_sniper2]


Jaco

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem z Rostokiem po przejściu na tą lokację z baru gra się wywala z Błędem i nie bardzo wiem co zrobić dalej.Wersja 19.04 z dopełnieniem paczami i spolszczeniem...

FATAL ERROR

[error]Expression	: vertex || show_restrictions(m_object)
[error]Function	  : CPatrolPathManager::select_point
[error]File		  : E:\stalker\patch_1_0004\xr_3da\xrGame\patrol_path_manager.cpp
[error]Line		  : 155
[error]Description   : any vertex in patrol path [ros_sniper2_walk] in inaccessible for object [ros_sniper2]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że problem powoduje snajper, albo może snajperka - karabinek... Spróbuj sposobu który opisał trurl3 w poście #2 z tego linka: http://www.stalkerteam.pl/Thread-Mo%C5%BCe-jaki%C5%9B-programik-albo-pogrzebanie-w-plikach Jeżeli nie pomoże to: 1.Przeinstaluj gamedata, spolszczenie i dopełnienie 2.Patch od malakasa - kontakt z nim samym przez PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Description : any vertex in patrol path [ros_sniper2_walk] in inaccessible for object [ros_sniper2]

Jakiś gość..ros_sniper2.. nie może trafić na swoje miejsce stąd błąd...

Spróbuj powtórzyć wyłączyć grę całkowicie i powtórzyć wejście, potem wrzuć jeszcze raz tak jak mówi Vorenus...

jeżeli nie pomoże trzeba będzie spróbować usunąć gościa z gry.

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest Twoje pierwsze wejście na Rostok ? Wygląda jakby był problem ze snajperami najemników, którzy czatują na Gracza podczas pierwszego wejścia na Rostok. Jak masz możliwość, to spróbuj wejść na lokację z innego "wejścia" - np.: Agroprom - Jantar - Rostok lub Magazyny Wojskowe - Rostok (tam gdzie posterunek najemników z kwestu na ulepszony karabin dla Woronina).


Jeśli powtórne wejście nie pomoże to zostaje tylko sposób Vorenusa i malakasa. Ja miałem szczęście przy pierwszym wejściu - miałem 3 przezroczyste chimery i jedną zwykłą - one załatwiły snajperów (nawet tego na wieży !), a ja musiałem użerać się z nimi.
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yourek ...jeżeli to pierwsze wejście to w sposób opisany przez ciebie może być problem z Krugłowem i kwestem doprowadzenia go na Jantar...ale spróbować można. Pamiętajmy ,że Krugłow musi żywy dać nam pendrive, za który Barman otworzy przejście na MW. Sam ekolog jako osoba jest potrzebny do późniejszych kwestów. Jaco... Nie szczegółowo opisałeś problem i jest powód do zgadywania. Należy dokładniej opisywać sytuację , będzie łatwiej pomóc. Wystarczy wkleić od linjki ...FATAL ERROR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc nie jest to pierwsze wejście na Rostok a któreś z kolei.Mam się spotkać z najemnikiem Siwym.przy okazji wziąłem zadanie na zniszczenie bandytów i najemników z Rostoku.No i jak wchodzę na lokację to po sekundzie wypad z baru hehe.Kilka razy wykonywałem już to zlecenie od barmana i nie było problemów dopiero teraz się ;pojawił ten opisany... No nic popróbuję i zobaczymy czy coś pomoże :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w najnowszej wersji jak wchodzilem pierwszy raz wiedzialem co mnie czeka a tam nic,chimery wszystkich zalatwily ale nie wywalilo,dobra rada kolegow sprobowac innej drogi, ewentualnie idz na wysypisko i wtedy wroc do baru i do rostoka.raz mi taka sztuczka pomogla.w solance kombimowance ciagle trzeba kombinowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie potrafie wyrzucić z gry tego co psuje nie znajduję takiej linijki nie wiem gdzie to znaleźć.rozpoczęcie od sejwa nic nie daje jest to samo ,przeczekanie do emisji też nie więc już nie wiem reinstal raczej nie ma wpływu na to ;> chociaż no nie wiem sejwy będą działać potem ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dobrze wstawię tutaj kod, który może się przydać innym w podobnej sytuacji....

Odszukaj i otwórz za pomocą notatnika plik o nazwie..:

... bind_stalker.script...znajdziesz tam wiele wpisów, ale ciebie interesuje ten:

===============================================

function actor_binder:net_spawn(data)

===========================================

zaraz na górze pod wpisem dodajemy.....

local se_obj = alife (): object ("sarc_niz_zomb_1")

if se_obj then

alife (): release (se_obj, true)

end

===================================================================

w miejsce ("sarc_niz_zomb_1") należy wstawić element jaki mamy w logu błędu...zapisujemy zmiany.

U ciebie ..wpisz to co jest w drugim nawiasie ....ros_sniper2. Powinno to wyglądać tak...("ros_sniper2")

Po tej czynności wczytujemy zawsze zapis z poprzedniej lokacji , przed tą która powoduje błąd...można spróbować również autozapis przy wejściu na daną lokację.

Zaglądajcie do działu..http://www.stalkerte...ch-rozwiazania/... są tam odpowiedzi na różne problemy

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.