Skocz do zawartości

Jak długo wczytuje się wam Stalker?


smox

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo jestem ciekawy jak długo wczytuje się Stalker na mocnych komputerach. Chodzi mi o pierwsze uruchomienie danego dnia. Następne, przynajmniej u mnie są dużo szybsze. Wiem, że różnie to bywa w zależności od moda i miejsca zapisu.

Ciekawi mnie najszybsze wasze wczytanie. Sprawdzaliście to?

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zacznijmy od podania konfigów kompa, dla porównania:

 

Procek: Dual-Core E5800  @ 3.20GHz (2 CPUs), ~3.2GHz

Karta: Gigabyte HD 5570 1 GB DDR3

Ram: 4 GB DDR3

Dysk: Seagate 500 GB

 

Podstawowe wersje Stalkerów uruchamiały mi się dosyć szybko, jak mnie pamięć nie myli to od 30 sekund do 1 minuty się każdy uruchamiał, ale też to zależało od ustawień graficznych [większe = dłużej]. Mody do już inna bajka w SoCu dobrze pamiętam Solę, 3-4 minuty się gra wczytywała, czasami dłużej w zależności jaka mapa jeszcze była inne mody do tak 1-2 minuty. Mody Zaurusa to jak podstawa do 1 minuty. Podstawa CS'a to tak średnio 1-2 minuty z modów pamiętam swój mod Hybrid, do 2-3 na bagnach [największa mapa] a reszta do 1-2 minuty bo mod dosyć dużo zmieniał. Podstawa CoP'a to do 1 minuty, natomiast po dodaniu AF3 to nawet 3-4 minuty [na max ustawieniach] inne mody z dodanym AF3 podobnie, inne mody do 2-3 minut.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Goły stalker cz1 za pierwszym razem koło 9s a potem przy przechodzeniu miedzy mapami koło 2-4s Najdłużej to przy NS koło 35s za pierwszym razem, przy kolejnych 7-9s

specyfikacja pc w odpowiednim dziale.

Sporo zależy od ilości przedmiotów w plecaku.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W modzie Zakamarki Prawdy, start gry z płytą - 9 sek, a rozpoczęcie nowej gry 13 sek, a wczytanie zapisu 3 sekundy. To na ustawieniu pełnego oświetlenia dynamicznego i maksymalnych jakościach.

Myślę, że to dobry czas, choć nie mam zbyt mocnego kompa. Parametry sprzetu są dostępne w profilu.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 10 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.