Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ja Ci polecam Czyste Niebo. Większość nie przepada za tą częścią, a jest ona moją ulubioną. Bagna na początku gry są bardzo klimatyczne, a Czerwony Las w tej odsłonie STALKERA robi wielkie wrażenie, szczególnie znana anomalia zwana Symbiontem, gdzie odgrywasz dość trudną walkę z... hmmm Pozostawie to Tobie, myślę, że zagrasz i w Czyste Niebo, jeśli jesteś prawdziwym stalkerem, który nie boi się przygód! Polecam!

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to temat bezsensowny. Skoro grasz i podobały ci się pierwsza i trzecia cześć serii to nad czym tu się zastanawiać ? Jeszcze bym zrozumiał gdyby ta gra kosztowała 100zł albo byś nie grał w żadna odsłonę, ale można kupić płytę z CDA za 5zł a używana premiówkę za 15zł

 

Na YT można obejrzeć, bo wałkowanych materiałów jest sporo, a na forum masz działa z modami, czego tutaj się głowić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyste Niebo czyli jedna z trzech części Stalkera w którym jest nam tym razem wcielić się w najemnika imieniem Szrama jest to część dla mnie ulubiona ponieważ możemy wstępować do swoich ulubionych frakcji i walczyć o jej imie za co tez otrzymujemy specjalne nagrody, więc wedlug mnie jeśli nie zagrasz w Czyste Niebo to nie poznasz tej wisienki na torcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.