Jump to content

Chodzenie Po CZAES


Recommended Posts

Cześć czy ktoś może zna mod  na chodzenie po Elektrowni bez anomalii czyli ide Z Prypeci do Elektrowni i moge wrócić do Prypeci tak ale bez anomali na poziomie Elektrowni.

Bardzo go potrzebuje a Level Changera w ACDC nie umiem zrobić.

Dam like jak mi poda ktoś link do takiego moda tylko prosze niepodawać mi modów globalnych czyli ABC Inferno albo Oblivion Lost 2.2 bo chce mieć freeplay na elektrowni.

Gdyż mam gotowy freeplay ale jak wejde do Elektrowni to niemogę wrócić do Prypeci.

Mam wersje S.t.a.l.k.e.r.a 1.0004 

Link to comment
Share on other sites

Jeśli temat dalej jest aktualny, polecam mało znany mod autorstwa Singapur'a22. Mod na samym początku rozmowy u Sidorowicza dodaje PDA, po kliknięciu którego pojawia się menu z opcjami teleportacji na wybrany level. Z lewej strony znajduje się wykaz map, centralną część stanowią okna z określoną lokalizacją. Menu - pomimo, iż nie jest spolszczone - jest intuicyjne. To świetne narzędzie gdy projektujemy spawn lokacji, nie musimy tworzyć level_changera, ani dochodzić do miejsca docelowego, oczywiście stworzony jest pod niemodowanego Stalkera 1.0004 - przynajmniej na takim testowałem - tyle jeśli chodzi o opis. Link dostępny tutaj: download. Przy łączeniu z innymi modami, najczęściej trzeba modyfikować pliki: bind_stalker.script oraz items.ltx. Pierwszy plik odpowiada za dodawanie PDA teleportacji na początku gry, ten plik można zmienić - dodając ów item do handlu, nabywając za określoną cenę lub tworząc go nagrodą zadania. Drugi plik zawiera wykaz części przedmiotów z gry, w zależności od budowy innych modów - tych plików może być więcej - co warto mieć na uwadze.

Poniżej screen poglądowy menu teleportera:

 

Dołączona grafika

  • Positive 1
Link to comment
Share on other sites

  • Meta locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity