Jump to content

Wasz ulubiony Kombinezon/Mundur.


Recommended Posts

Dobra panowie tematem  będą Kombinezony,Stroje,Mundury.No jak wiadomo w tej grze występują przerozmaite ozdoby chroniące nasze ciało więc jest w czym wybierać.Chcę żeby tutaj opisaliście swój ulubiony Kombinezon np mój to Wojskowy Kombinezon Pancerny dobrze chroni przed zoną.

post-3380-0-15500600-1375989481_thumb.jp

Edited by arek
Link to comment
Share on other sites

Wskazany przez Ciebie jest sympatyczny i ma plusy. Brnąc jednak przez szereg modów i skuteczne ułatwienie rozgrywki czyli "egzoszkielety" w których da się biegać stawiam na egzo wojskowych oraz monolitowców. Udźwig gra dużą rolę ale i "pancerność" dla samego udźwigu wybieram egzo Czystego Nieba. Niestety u mnie występuje pewna doza "realizmu wizualnego" - tj. w takim błękitku chyba nie za długo by się pomykało... 

 

Podstawowe jednak pytanie czy my tu o wszelakiej maści kombinezonach czy tylko chodzi o podstawkę gry? (może za bardzo popłynąłem) :P

  • Positive 1
Link to comment
Share on other sites

Coś mi się wydaje że był już taki temat.. 

Skoro tyle osób gra w modyfikacje to w sumie można je wziąć pod uwagę. 

Ja osobiście nie przepadam za egzoszkieletami, nie ważne jakiej frakcji - po prostu ich nie lubię i już. Być może dlatego że gdy założymy jakikolwiek to jesteśmy niczym czołg, ja lubię że tak powiem się pomęczyć w grze zanim coś osiągnę. 

Dlatego najbardziej sobie upodobałem czarny bandycki płaszcz. Nie jest kuloodporny, nie chroni za bardzo przed promieniowaniem czy zadrapaniami ale jest niezwykle klimatyczny, gdy tylko mam okazję to taki nosze, nawet przez całą grę. 

Na ciężkie wyprawy w głąb zony lubię od czasu do czasu założyć kombinezon ''Kosiarz'', także bandyci. Występuje w różnych modach oraz czystym CS. 

  • Positive 1
Link to comment
Share on other sites

Jeśli wziąć pod uwagę samą podstawkę to używanie egzo nie bardzo ma sens. Zbytnie ograniczenia ruchu zdecydowanie. Czasami żeby się gdzie przyczaić może zabraknąć z sekundę i czapa. Oczywiście zależy od poziomu trudności ale nie piszę o poziomie nowicjusz.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Ja preferuję przede wszystkim lekkie kombinezony, więc najczęściej noszę "Wschód Słońca", czyli typowy kombinezon samotników. Zmieniłbym parę rzeczy w jego wyglądzie, na przykład kamuflaż itd. ale może być taki jaki jest. W końcu rodziny się nie wybiera :) .

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Faktycznie podajecie panowie bardzo dobre kombinezony ale jeśli chodzi o te z modów bardziej mi chodzi o kombinezony z niezmodowanego stalker cień czarnobyla i Zew prypeci na dowolnym poziomie trudności no z wyjątkiem nowicjusza bo na tym poziomie trudności każdy kombinezon jest dobry :smile:.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Guest locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.