Jump to content

Wańka

Stalker
 • Content Count

  28
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

25 Dobry

About Wańka

 • Rank
  Turysta
 • Birthday 08/01/2000

Profile Information

 • Ruble
  485
 • Frakcja
  Wolność
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Magazyny Wojskowe, Baza "Wolność"
 • Broń Główna
  Wintar BC

Recent Profile Visitors

1562 profile views
 1. Wszystkiego najlepszego dla Cichego! Życzę ci dużo szczęścia, radości i artefaktów, oraz mało anomalii i ciężkich chwil.
 2. Imię: Ivan Nazwisko: Diakov Pseudonim: "Wańka Wkręt" / "Gruby Wania" Gracz: Wańka Narodowość: Rosja Płeć: Mężczyzna Wiek: 28 Wzrost: 196cm Waga: 126kg Włosy: Brunatne, średniej długości, kręcone Oczy: Brązowe Historia: Wańka Wkręt przybył do zony by odpocząć od świata zewnętrznego i trochę zarobić. Po wejściu do strefy schronił się w wiosce kotów w kordonie. Po około miesiącu nabrał wprawy w zabijaniu okolicznych mutantów i bandytów, oraz w szukaniu wartościowych dla handlarzy rzeczy. Pewnego dnia postanowił wziąć zapasy i ruszyć w głąb zony. Udał się w kierunku baru, a potem do Magazynów Wojskowych. Po jakimś czasie zdecydował się by dołączyć do "Wolności", ze względu na ich ideologię, oraz sporo luzu, jakiego Wańka Wkręt poza strefą nie doświadczył. Od tamtej pory trudni się walkami z "Powinnością" i sprzedażą informacji ludziom z zewnątrz zony. Siła: 6 Percepcja: 6 Charyzma: 4 Zwinność: 3 Inteligencja: 3 Profesja: Poszukiwacz Umiejętności: Potrafi opanować się w ciężkich sytuacjach, dobry w walce na średnie i dalekie dystanse. Ekwipunek: Pancerz: Kombinezon "Powiew Wolności" Broń: VSS Vintorez Broń dodatkowa: Makarov, oraz nóż bojowy Inne: Lornetka / Wódeczka / Sakiewka ze śrubami / Amunicja / Dwie rolki bandaży / Kominiarka / trochę chleba / paczka orzeszków ziemnych.
 3. Też 13 , a 1 sierpnia 14.
 4. Rafał, a Wańka pochodzi z czasów kiedy jeszcze zaczynałem grać w stalkera. Chciałem wymyślić jakąś stalkerową ksywkę i łącząc imiona stalkerów wyszło mi Wańka Wkręt, a na forum Wańka.
 5. Ja to lubię kebaby, pizze, różne ryby, sałatki owocowe i warzywne, oraz kurczaki z KFC...
 6. Wszystkiego NAJlepszego dla Cromma i reszty.
 7. Jak miło ujrzeć wreszcie działającą polonizację LA.
 8. Koko Dżambo i do przodu!

 9. Mam problem z tym, że nie ma u mnie nieba w LA na oświetleniu dynamicznym. Jak to naprawić? Byłbym wdzięczny za pomoc.
 10. Wszystkiego najlepszego dla trójki stalkerów.
 11. Wszystkiego najlepszego waler11.
 12. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin, towarzyszu Gawronie ;)
 13. Do północy napewno ją wrzucą (mam nadzieję). Najprawdopodobniej jako torrent. Edit.: Niestety do północy się nie wyrobią
 14. Koko Dżambo i LOST ALPHA!

 15. https://www.youtube.com/watch?v=X0kTi2IGzsU https://www.youtube.com/watch?v=ahc4Dk4sOKw
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Discord
Comunity