Skocz do zawartości

Battlefield 4


malakas

Rekomendowane odpowiedzi

TESTUJ I POMÓŻ ULEPSZYĆ GRĘ

 

Małe info o "dużej" grze której premiera odbędzie się 31.10.2013.

Można wziąć udział w beta testach gry i zgłaszać swoje uwagi jej twórcom.

 

...Otwarta beta Battlefield 4™ wystartowała! Stań do walki w trybach Podbój i Dominacja na mapie Oblężenie Szanghaju, pomagając nam jednocześnie ulepszyć grę. Poniżej dowiesz się, jak uzyskać dostęp do otwartej bety BF4 na poszczególnych platformach sprzętowych....

 

Link...http://www.battlefield.com/pl/battlefield-4/faq/beta?sourceid=PLbf4opb

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niema sensu tego pobierać 5.5GB zbugowanych tak że nie idzie grać. Beta Bf3 przy tym to dopracowany produkt. Nawet nie wspomnę o wymaganiach bo graficznie żadnych zmian.

 

 

Jak by ktoś chciał do mnie postrzelać to nick orygin "Kpuc1987"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam z betą taki problem że rzuca mną po mapie w każdą stronę, na ~20 serwerów do których się podłączyłem wczoraj na 1 tylko mogłem grać w miarę przyzwoicie za to ludzie głównie narzekają na optymalizację graficzną ja z tym problemów nie mam, mam wszystko na max i na oko 30fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Nie powinno być problemów, aktualnie posiadam gt 430 i daje sobie rade na najniższych. Poza tym gra stoi pod karty AMD więc tutaj masz już lepiej. Tutaj masz mniej więcej pokazaną ilość FPS, ale bf można jeszcze bardziej zoptymalizować zmniejszając kąt widzenia i rozmycie tekstur. http://www.youtube.com/watch?v=F0tyjZj9biQ

Edytowane przez qwert
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem że w końcu będzie fajna długa fabuła, a tutaj twórcy mają graczy w dupie. Niekupię,  dlaczego? Bo twórcy zamiast stworzyć ciekawą fabułę napierdzielili bajerów graficznych, tylko po to żeby zwiększyć sprzedaż. Tak pozatym duża część kupujących to dzieci dla których tylko liczy się grafika, nie fabuła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście niekoniecznie interesuje się fabuła Battelfielda ponieważ jest ona zaskakująco słaba, natomiast tryb muliplayer jest zdecydowanie świetny.

 

Czy Battelfield 3 pójdzie na moim komputerze? Bez zbytnich zamułów i innych takich?

 

8GB Ram

AMD Phentom II X4 965 Processor 3,40 GHz

AMD Radeon HD 6700 Series

WIndows 7 64 bitowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.