Skocz do zawartości

Straszny film


Rekomendowane odpowiedzi

Uczcie się od lepszych, zamiast marudzić jak tante lepiej mysleć i działać w myśl maksymy pewnego stratega z azji: poznaj język i obyczaje wroga a będziesz wiedział jak go zwalczać.

A może to ten jeden co robi innaczej niż większośc ma rację?, co do chitów to racja jest po ich stronie bo to ich serwer, nie znasz ruskich, nigdy u nich nie byłes to i co ty wiesz...

 

p.s. jesli chcesz ich zrozumieć/polubieć polecam wspólną "wycieczkę" wojskową, o przepraszam ale do wojska to brali/biorą tylko facetów nie miauczące kocięta...

 

;)

  • Negatywna 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uczcie się od lepszych, zamiast marudzić jak tante lepiej mysleć i działać w myśl maksymy pewnego stratega z azji: poznaj język i obyczaje wroga a będziesz wiedział jak go zwalczać.

A może to ten jeden co robi innaczej niż większośc ma rację?, co do chitów to racja jest po ich stronie bo to ich serwer, nie znasz ruskich, nigdy u nich nie byłes to i co ty wiesz...

 

p.s. jesli chcesz ich zrozumieć/polubieć polecam wspólną "wycieczkę" wojskową, o przepraszam ale do wojska to brali/biorą tylko facetów nie miauczące kocięta...

 

;)

Widzę, że nikt ci (celowo z małej) nie odpisał. Za to ciut poleciała ci reputacja. A wiesz czemu? Ponieważ:

1. "Uczcie się od lepszych" - czyli nie od ciebie. Pisać nawet nie umiesz. Poziom wypowiedzi, oraz liczba błędów wyklucza cię, jak dla mnie, z grona "lepszych".

2. Azja to kontynent. Pisz z dużej litery. Co to jest "tante"? Jedyne, z czym mi się kojarzy, to Tanatos...wiem, to trudne słowo . Sprawdź w Google.

3. "Ich serwer". Aha. A tu jest nasz. Szacunek albo wypad. "nie znasz ruskich". Rosjan. Znam. Ukraińców też znam. Wielu. A ty kogo znasz? Gdzie byłeś? Kim jesteś? Może jednak nie odpowiadaj...

4. "Polubieć"? O, kurwa...

5. "Każdy z tych "kociąt" zeżarłby cię na śniadanie, przeżuł, wypluł i zagrzebał. Myślę, że dość się ośmieszyłeś. Sio.

  • Dodatnia 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vidkunsen robi to wszystko celowo, miałem z takimi jak on do czynienia już wielokrotnie. Nie zwracajcie zbytnio uwagi na jego posty, on pisze tak celowo. Niejednokrotnie zwracałem mu uwagę, zresztą nie tylko ja.

@kfiat - Osobiście gdybym mógł to już dawno dałbym mu bana, zasłużył na niego. Ale.. po prostu nie mogę bo nie mam takiej opcji, mogę co najwyżej dać mu ostrzeżenie, ale to na nic bo on sobie nic z tego nie robi. Admin już dawno powinien się nim zająć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.