Skocz do zawartości

Problem


Jozio

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem bo chciałem zmienić sobie nazwę bohatera i awatar i jest napisane tak:Imię zmieniasz w pliku st_characters.xml (gamedata/configs/text).

tak to opisze:

Imię zmieniasz w pliku st_characters.xml (gamedata/configs/text):

Kod: Zaznacz wszystko

Najemnik Szrama

i to jest tak mam folder gamedata i w tym folderze nie mam tego configs/text

Później:

Przynależność zmieniasz w ui_st_pda.xml (gamedata/configs/text):

Kod: Zaznacz wszystko

Najemnik

tu taj nie mam tego folderu /text.

A jeszcze to:

Awatar zmieniasz w pliku ui_iconstotal.dds (gamedata/textures/ui):

Wymagane pliki - http://www.mediafire.com/?zmnazw2hmgz ja ten plik mam.

wiem że to trochę skomplikowane ale inaczej nie mam jak opisać sorra :P

proszę o jakąś pomoc.Za pomoc postawie http://www.stalkerteam.pl/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/wodka.png ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że musisz stworzyć w notatniku plik tekstowy o nazwie st_characters.xml i wpisać mu to co masz w zaznacz wszystko z wpisaną swoją nazwą.Następnie tak przygotowany plik tekstowy kopiujesz do podfolderu text w folderze configs. Jeśli nie masz takich folderów to sobie je tworzysz i nadajesz odpowiednie nazwy i potem to wszystko do folderu gamedata.Analogicznie z przynależnością i awatarem.Oczywiście tak jak z każdym modem zmieniasz plik fsgame z false na true.A jeszcze, może masz plik string_table_characters to jest to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Co by nie zakładać nowego tematu, W jaki sposób można naprawić ten error:

(Clear Sky 1.5.10 OGSM)

xrEngine.exe caused BREAKPOINT in module "L:\S.T.A.L.K.E.R. - Clear Sky\S.T.A.L.K.E.R. - Clear Sky\bin\xrCore.dll" at 001B:1001B944, xrDebug::backend()+164 byte(s)

User Message:
----------------------------------------
Expression    : fatal error
Function      : CModelPool::Instance_Load
File          : E:\priquel\sources\engine\Layers\xrRender\ModelPool.cpp
Line          : 113
Description   : 
Arguments     : Can't find model file 'actors\stalker_neutral\stalker_digger_1_1.ogf'.

Podmiana innego pliku nie pomaga, wgranie patchy oraz moda także.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem rozwiązany. W istocie plik o nazwie "stalker_digger_1_1.ogf'" znajdował się w folderze "Stalker_digger" Zamiast w folderze "Stalker_neutral) Przeniesienie go tam na chwile obecną rozwiązało problem. Jest to najwyraźniej błąd instalatora lub nie wiem czego. (OGSM pobrany w najnowszej wersji z rosyjskiej strony, wersja z instalatorem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za posta pod postem,ale kolejny problem się pojawia gdy chcemy dołączyć do wolności i od Czechowa mamy otrzymać sprzęt

Expression    : fatal error
Function      : CInifile::r_section
File          : E:\priquel\sources\engine\xrCore\Xr_ini.cpp
Line          : 443
Description   : 
Arguments     : Can't open section 'wpn_sig550_up2'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to że nie masz tej sekcji. Ja bym spróbował ściągnąć inną wersję moda i porównać gamedaty. Ewentualnie na tej stronie http://stalker-portal.ru/forums.php?m=posts&p=724280 masz opisany podobny problem z pancerzem.Cóż że po rosyjsku :P Niestety więcej nie jestem w stanie ci pomóc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze coś, jutro spróbuję się z tym pobawić jeszcze raz. Dzięki. W każdym razie, w pliku weapons nie ma wcale sekcji o tej nazwie, ani też żadnych plików które by jako tako pasowały pod tą broń. Dodanie pliku ze zmienioną nazwą na taką jakiej potrzeba nic nie daje, a dopisanie linijki sekcji powoduje że mimo różnicy między "wpn_sig550_up" (bo taka linijka tam jest) a "wpn_sig550_up2" gra wykrywa to jako podwójną sekcję co powoduje wywalenie do pulpitu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.