Skocz do zawartości

Sen


Łobuz

Rekomendowane odpowiedzi

Łobuz nie wolno wykonywać zapisów podczas godziny strachu...jeżeli taki zrobiłeś wycofaj do tyłu i wejdź jeszcze raz do Baru. Często wówczas zawiesza się wewnętrzny zegar. Jeden z kolegów miał taki przypadek...Jeżeli nie pomoże ponowne wejście na lokację, będziesz musiał doprowadzić GG do stanu nieprzytomności ( po prostu graj do upadłego)... Wówczas zemdleje i po pewnym czasie obudzi się na nowo. GG nie może spać w czasie godziny strachu...może spać przed nią, lub po niej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki za porady , padłem już nieprzytomny i obudziło mnie zwarcie i dalej to samo jest . Ale nic to będe grał dalej nie lubię się cofać . Mam jeszcze kilka problem - jak użyć embrion mięsacza i innych gdyż zrzucałem je nawet z wieży w barze i nic się nie dzieje . -Znalazłem w zombie Babci dziwny bochomaz ( białe i wygląda jak główka berła ) opisany dziwnymi literami (nie cyrylicą )co to jest i do czego to służy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki za porady , padłem już nieprzytomny i obudziło mnie zwarcie i dalej to samo jest .

Ale nic to będe grał dalej nie lubię się cofać .

Mam jeszcze kilka problem

- jak użyć embrion mięsacza i innych gdyż zrzucałem je nawet z wieży w barze i nic się nie dzieje .

-Znalazłem w zombie Babci dziwny bochomaz ( białe i wygląda jak główka berła ) opisany dziwnymi literami (nie cyrylicą )co to jest i do czego to służy ?

Jeśli chodzi o problem ze snem to raczej posłuchaj Vorenusa i cofnij się do sejwa sprzed zapisu w godzinie strachu (zawsze obwieszczają ją wyjące syreny alarmowe). Nie zaleca się wtedy sejwowania - lepiej odczekać z godzinę wewnętrznego czasu gry przed zrobieniem zapisu. Ja tak robię i na razie jest OK.

Później gdy w grze robi się ciężko, brak snu robi zbyt upierdliwy, a ładowanie zapisów w Soliance sam wiesz jak długo trwa.

Sprawę dziwnych części potworów załatwia ten wątek:

http://www.stalkerteam.pl/Thread-Tajemnicze-części-potworów

// Sprawą "bohomazów" zajął się sam trul3. Więc chyba możemy liczyć na spolszczenie.

Dzięki za instrukcję uruchamiania embrionów. Nigdy się za to nie zabierałem, bo na brak stworów nie narzekam ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za porady :)

Przeczekałem do 3 emisji (zwarcia) i mogę już spać :)

Rozgryzłem już jak stosować embriony :P

Wsadzamy w slot od pistoletów i bierzemy do rąk (używamy)

przyciskamy przycisk strzału na 10 sekund , embrion sam nam wypada z rąk i się aktywuje (wyrasta dany stwór )http://www.stalkerteam.pl/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/wodka.png

Zalecam stawanie na zboczu wzgórza ,żeby embrion sam się odtoczył od nas jak najdalej:P

Po zabiciu mamy organ danego potwora ;)

Yurek dzięki za info w sprawie Bohomazów:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.