Skocz do zawartości

STALKER Minecraft Server


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!
 
Otóż rozpocząłem pracę nad serwerem do gry Minecraft w klimatach, a raczej na podstawie gry STALKER.
 
Jest przy tym sporo roboty, by oddać klimat tej gry.
 
Co ma mieć:

    [*]Duża i wiernie odwzorowana mapa Zony znana z gry. [*]Spora liczba NPC znana z gier i książek [*]Zadania! [*]Frakcje [*]Walki o terytorium [*]Artefakty [*]Anomalie [*]Jeszcze bardziej niebezpieczne moby [*]Rozbudowany świat, pełen możliwości [*]Administracja z doświadczeniem [*]Ponad 100 slotów! Z możliwością powiększenia w razie potrzeby [*]Coraz to nowsze i ciekawsze questy! [*]Elektrownia, Prypeć, Jupiter i jego podziemia, Rostok, Limańsk, Bagna, Kordon i wszystko w miarę wiernie odwzorowane.

    Teraz moje pytanie:
    Czy skusilibyście się zagrać na takim serwerze? Projektuję owy serwer już troszeczkę czasu, zresztą już nawet jest w budowie (ostatnie etapy). Niestety pewnie Stalkera 2 nigdy się nie doczekamy, więc zawsze będziemy mogli zagrać sobie w taką wersję.

  • Dodatnia 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwer stoi oparty o specjalnie przygotowany bukkit. Anomalie - mamy juz pomysl na nie :-) Serwer to naprawde potezna maszyna. Uruchomienie serwera trwa kilka sekund, reset jeszcze szybciej. Bedziemy mieli wlasny system skinow powiazany ze skinami dla premium oraz dla nonpremiowcow dodatkowo Wysłane z mojego MID1004 przy użyciu Tapatalka

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, ja tam lubię Minecrafta, ma swój urok. Zagrałbym na takim serwerze, bo wiem o S.T.A.L.K.E.R.ze w Minecrafcie tyle, że sam pracuję nad mapami, skinami i texture-packami w tych klimatach, choć wiem, że niektórych to bawi (mnie zresztą też). Stalker w Minecraft to nie jest dla mnie zły pomysł, ale trzeba wiedzieć jak się do tego zabrać.

Życzę powodzenia w tworzeniu serwera.

 

PS.

Oto moja stacja Janów:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

Jest cała Zona (Prypeć, Kordon, Wysypisko, Dolina Mroku itd.). Mapa nie jest w 100% moja. Ściągnąłem ją z internetu, była strasznie nie dokończona (brak budowli  w Jantarze, jupiterze, Zatonie) oraz mało szczegółowa (puste pudła bez pięter to bloki w Prypeci). Obecnie pracuję nad nią, a Stacja Janów i okolice to moje dzieło. Tak samo jak skiny stalkerów. A texture pack też nie mój, ja wprowadziłem parę poprawek jak moby-mutanty, itemy itd. Mój 100% texturepack nie pasuje na tą mapę. Bo jest nie do końca moja.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe... Tyle samo poświęcam czasu MC jak i S.T.A.L.K.E.R.O.W.I, sam kiedyś o tym myślałem ale mnie to przerastało. Nie mogłem znaleść dobrych pluginów a sam w jawie umiem nie całą podstawę. Jeżeli twój serwer wypali to na pewno zagram! Powodzenia, jeżeli już będę miał internet na komputerze to (jeśli będziesz chciał) pomogę ci jak tylko będę mógł.

  • Dodatnia 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rzepson

Serwer, z powodów technicznych, będzie minimalnie odstawał od realiów. Emisje będą się nieco różniły, ale też będą zabójcze. Anomalie będą nieco inne, mutanty, czy broń. Ale idea, świat i zabawa będą porównywalne. Chętnie przyjmę do ekipy chętnych ludzi :)

 

@Wasilij

Robisz Resource Packi? Jeśli jesteś chętny, to możesz zrobić taki oficjalny dla naszego serwera :) Wynagrodzę VIPem lub podobnymi rzeczami na serwerze.

 

 

Obecnie testuję system anomalii oraz emisji. Do tego musimy jeszcze porozstawiać resztę NPC. Zostało sporo terenów.

 

Serwer musi być gotowy do 14 lutego, mało czasu, ale damy radę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pan Otlet

Moje texturepacki są tylko na 1.4.7, bo według mnie jest to najlepsza wersja i nie upgradowałem minecrafta do wyższych. Ale jeśli chcesz fajnego texturepacka w klimatach stalkera to zapraszam tutaj ---> http://tariqsarwar.net/zonecraft/

I masz tam z prawej strony download.

A kto chce mojego to możecie na PW.

Edytowane przez Wasilij
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczatkowo mial byc, ale brak pomyslow na dobry rozwoj. Ale mapa Stalkera bedzie, z czasem przywrocimy znane Wam npc oraz anomalie. Wysłane z mojego HTC Desire za pomocą Tapatalk :)

SERWER URUCHOMIONY!

 

Lubicie serię S.T.A.L.K.E.R.? Oraz gry spod znaku DayZ? Lubicie Minecraft? Jeśli tak to zapraszam Was serdecznie do gry na serwerze STALKER ZONE, który znajduje się pod adresem mc.lecraft.pl, a w menu wybrać następnie serwer DayZ. Adres serwera MC: mc.lecraft.pl (w menu wybrać DayZ)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.