Jump to content

STALKER Minecraft Server


Recommended Posts

Witajcie!
 
Otóż rozpocząłem pracę nad serwerem do gry Minecraft w klimatach, a raczej na podstawie gry STALKER.
 
Jest przy tym sporo roboty, by oddać klimat tej gry.
 
Co ma mieć:

  [*]Duża i wiernie odwzorowana mapa Zony znana z gry. [*]Spora liczba NPC znana z gier i książek [*]Zadania! [*]Frakcje [*]Walki o terytorium [*]Artefakty [*]Anomalie [*]Jeszcze bardziej niebezpieczne moby [*]Rozbudowany świat, pełen możliwości [*]Administracja z doświadczeniem [*]Ponad 100 slotów! Z możliwością powiększenia w razie potrzeby [*]Coraz to nowsze i ciekawsze questy! [*]Elektrownia, Prypeć, Jupiter i jego podziemia, Rostok, Limańsk, Bagna, Kordon i wszystko w miarę wiernie odwzorowane.

  Teraz moje pytanie:
  Czy skusilibyście się zagrać na takim serwerze? Projektuję owy serwer już troszeczkę czasu, zresztą już nawet jest w budowie (ostatnie etapy). Niestety pewnie Stalkera 2 nigdy się nie doczekamy, więc zawsze będziemy mogli zagrać sobie w taką wersję.

 • Positive 5
Link to comment
Share on other sites

Serwer stoi oparty o specjalnie przygotowany bukkit. Anomalie - mamy juz pomysl na nie :-) Serwer to naprawde potezna maszyna. Uruchomienie serwera trwa kilka sekund, reset jeszcze szybciej. Bedziemy mieli wlasny system skinow powiazany ze skinami dla premium oraz dla nonpremiowcow dodatkowo Wysłane z mojego MID1004 przy użyciu Tapatalka

 • Positive 1
Link to comment
Share on other sites

Pomysł ogółem nie głupi, ale tylko dla fanów Minecrafta którego osobiście strasznie nie lubię.  Na waszym miejscu napisałbym o tym serwerze na ogólnym forum tej gry, zakładam że pewnie jakieś istnieje. Tam być może byłoby spore zainteresowanie. 

 • Positive 2
Link to comment
Share on other sites

Nie no, ja tam lubię Minecrafta, ma swój urok. Zagrałbym na takim serwerze, bo wiem o S.T.A.L.K.E.R.ze w Minecrafcie tyle, że sam pracuję nad mapami, skinami i texture-packami w tych klimatach, choć wiem, że niektórych to bawi (mnie zresztą też). Stalker w Minecraft to nie jest dla mnie zły pomysł, ale trzeba wiedzieć jak się do tego zabrać.

Życzę powodzenia w tworzeniu serwera.

 

PS.

Oto moja stacja Janów:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

Jest cała Zona (Prypeć, Kordon, Wysypisko, Dolina Mroku itd.). Mapa nie jest w 100% moja. Ściągnąłem ją z internetu, była strasznie nie dokończona (brak budowli  w Jantarze, jupiterze, Zatonie) oraz mało szczegółowa (puste pudła bez pięter to bloki w Prypeci). Obecnie pracuję nad nią, a Stacja Janów i okolice to moje dzieło. Tak samo jak skiny stalkerów. A texture pack też nie mój, ja wprowadziłem parę poprawek jak moby-mutanty, itemy itd. Mój 100% texturepack nie pasuje na tą mapę. Bo jest nie do końca moja.

 • Positive 1
Link to comment
Share on other sites

Ciekawe... Tyle samo poświęcam czasu MC jak i S.T.A.L.K.E.R.O.W.I, sam kiedyś o tym myślałem ale mnie to przerastało. Nie mogłem znaleść dobrych pluginów a sam w jawie umiem nie całą podstawę. Jeżeli twój serwer wypali to na pewno zagram! Powodzenia, jeżeli już będę miał internet na komputerze to (jeśli będziesz chciał) pomogę ci jak tylko będę mógł.

 • Positive 3
Link to comment
Share on other sites

@Rzepson

Serwer, z powodów technicznych, będzie minimalnie odstawał od realiów. Emisje będą się nieco różniły, ale też będą zabójcze. Anomalie będą nieco inne, mutanty, czy broń. Ale idea, świat i zabawa będą porównywalne. Chętnie przyjmę do ekipy chętnych ludzi :)

 

@Wasilij

Robisz Resource Packi? Jeśli jesteś chętny, to możesz zrobić taki oficjalny dla naszego serwera :) Wynagrodzę VIPem lub podobnymi rzeczami na serwerze.

 

 

Obecnie testuję system anomalii oraz emisji. Do tego musimy jeszcze porozstawiać resztę NPC. Zostało sporo terenów.

 

Serwer musi być gotowy do 14 lutego, mało czasu, ale damy radę :)

Link to comment
Share on other sites

@Pan Otlet

Moje texturepacki są tylko na 1.4.7, bo według mnie jest to najlepsza wersja i nie upgradowałem minecrafta do wyższych. Ale jeśli chcesz fajnego texturepacka w klimatach stalkera to zapraszam tutaj ---> http://tariqsarwar.net/zonecraft/

I masz tam z prawej strony download.

A kto chce mojego to możecie na PW.

Edited by Wasilij
Link to comment
Share on other sites

Poczatkowo mial byc, ale brak pomyslow na dobry rozwoj. Ale mapa Stalkera bedzie, z czasem przywrocimy znane Wam npc oraz anomalie. Wysłane z mojego HTC Desire za pomocą Tapatalk :)

SERWER URUCHOMIONY!

 

Lubicie serię S.T.A.L.K.E.R.? Oraz gry spod znaku DayZ? Lubicie Minecraft? Jeśli tak to zapraszam Was serdecznie do gry na serwerze STALKER ZONE, który znajduje się pod adresem mc.lecraft.pl, a w menu wybrać następnie serwer DayZ. Adres serwera MC: mc.lecraft.pl (w menu wybrać DayZ)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.