Skocz do zawartości

Wylot przy odbieraniu nagrody od Łukasza


kobal

Rekomendowane odpowiedzi

Gdy odbieram nagrodę od Łukasza za wybicie Połamańców wyrzuca mnie na pulpit z takim logiem

FATAL ERROR

[error]Exp[b][/b]ression	: wave&&wave->length()
[error]Function	 : CSoundRender_Source::LoadWave
[error]File		 : E:\stalker\patch_1_0004\xrSound\SoundRender_Source_loader.cpp
[error]Line		 : 65
[error]Description : Can't open wave file:
[error]Arguments	 : f:\gry\stalker\s.t.a.l.k.e.r. - shadow of chernobyl\gamedata\sounds\aaz\ŃÂÄ-Ń\svd-c_draw.ogg

Wygląda że coś z plikiem dżwiekowym z tym że ten plik tam jest i działa.

A może ma coś wspólnego z tym że nazwy folderów z svd i z saigi są nieprzetłumaczone to znaczy są w cyrylicy a reszta folderów nie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem rozwiązany , zrobiłem to tak W katalogu gamedata / sounds znalazłem katalog z zapisaną cyrylicą nazwą SVD-C. Zmieniłem nazwę katalogu na polskie SVD-C Następnie w katalogu gamedata/config/weapons znalazłem plik w_svd_c ltx. Otwarłem go w notatniku i przepisałem skróty czyli było tak ;çâóęč snd_draw = Aaz\ŃÂÄ-Ń\svd-c_draw snd_holster = Aaz\ŃÂÄ-Ń\svd-c_holster snd_shoot = Aaz\ŃÂÄ-Ń\svd-c_shot snd_empty = Aaz\ŃÂÄ-Ń\svd-c_empty, 0.5 snd_reload = Aaz\ŃÂÄ-Ń\svd-c_reload A teraz jest tak ;çâóęč snd_draw = Aaz\SVD-C\svd-c_draw snd_holster = Aaz\SVD-C\svd-c_holster snd_shoot = Aaz\SVD-C\svd-c_shot snd_empty = Aaz\SVD-C\svd-c_empty, 0.5 snd_reload = Aaz\SVD-C\svd-c_reload Zadanie zaliczyło się , mam SVD w plecaku zamiast opisu broni krzaczki ale ja nie odważę sie tego zmieniać zresztą nie ta jedna broń ma krzaki zamiast opisu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 1 rok później...

Witam

Kobal mógłbyś dokładnie napisać jak to żeś zrobił? chodzi mi dokładnie o streszczenie tego zdania .''W katalogu gamedata / sounds znalazłem katalog z zapisaną cyrylicą nazwą SVD-C. Zmieniłem nazwę katalogu na polskie SVD-C''.Gdzie mam tego katalogu szukać i jak to odpalić?

pozdrawiam

[error]Exp[b][/b]ression	: wave&&wave->length()
[error]Function	 : CSoundRender_Source::LoadWave
[error]File		 : E:stalkerpatch_1_0004xrSoundSoundRender_Source_loader.cpp
[error]Line		 : 65
[error]Description : Can't open wave file:
[error]Arguments	 : d:grys.t.a.l.k.e.r. - shadow of chernobylgamedatasoundsaazsvd-csvd-c_draw.ogg


Mam coś takiego.

Ok juŻ dałem radę, znalazłem ten katalog zmieniłem nazwe na SVD-C, jest tu ''gamedatasoundsaaz'' i teraz gra i tańczy.

Miękkie zgłoski, duże litery i znaki interpunkcji. Fatal error wstawiamy w kod<>. cichy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobal raczej nie odpowie bo się obraził :dry:

streszczenie tego zdania .''W katalogu gamedata / sounds znalazłem katalog z zapisaną cyrylicą nazwą SVD-C. Zmieniłem nazwę katalogu na polskie SVD-C''.gdzie mam tego katalogu szukac i jak to odpalic?

W argumencie logu masz dokładną ścieżke, gdzie szukać tego folderu. Edytowane przez korn06
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.