Skocz do zawartości

Wyprzedaż starych komponentów Komputera


kfiat

Rekomendowane odpowiedzi

Z racji tego, ze przesiadam się na i5 i nowego gtx'a sprzedaję stare ale jare graty :)

 

Procesor z płytą główną najlepiej razem, ponieważ wiem że dobrze razem współpracują, phenom IIx4 965BE 3,4@4ghz przy 1,45v stabilnie od roku, wszystkie testy typu intel burn test, 3dmark można robić godzinami, płyta m5a99x evo, bios uefi, na najlepszym mostku 990X. Zapraszam do poczytania recenzji, nie wklejałem linków, bo dużo recenzji jest po angielsku :)

do tego 2x2 gb ram Kingston hyperX 1333 cl8-8-8-22 i 2x2 Corsair Vengance timingi takie same :) razem 8gb dobrej jakości ramu.

Do procesora dołączam firmowe, nieużywane chłodzenie.

 

Mam też do sprzedania GTX'a 570 Zotac, wersja superclocked rdzeń 780mhz, pamięć 2ghz

 

Co do gwarancji to muszę poszukać, prawdopodobnie na część sprzętu jest 3 lata więc może być jeszcze ważna. Oczywiście wszystko 100% stabilne i sprawne :) Co do ceny to kwestia umowna, czekam na sensowne propozycje - wiadomo, na komplet będzie upust. Za parę dni wystawiam to na allegro, daję fory forumowiczom - na życzenie fotki z programu AIDA64 czy kto co tam chce :)

Fotki komputera kfiata znajdują się na forum, bebechy widać http://stalkerteam.pl/topic/5390-piec-kfiata/

Edytowane przez kfiat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

 

Potrzebuję kupić używaną  grafikę piksel shader 3.0   firmy AMD tak aby  można  było grać na oświetleniu pełnym dynamicznym niezbyt drogą  do 50zł.  Aktualna to  RADEON X550.

 

Anatol jaki jest sens kupowania grafiki za 50zl :P . Ostatnio przeglądałem allegro i znalazłem coś takiego  jeśli jeszcze aktualne, nie droga a wyrobi na pix 3.0 no ale cudów nie oczekuj :)

Edytowane przez Allen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze ???

9400 GT nie wziąłbym nawet za dopłatą 40 zł, a co dopiero płacić za nią ???? No dobra, może w sytuacji awaryjnej, żeby w ogóle odpalić komputer i na necie poszukać czegoś normalnego.

Ale to tylko moje prywatne zdanie. Jeśli jesteś zadowolony z zakupu, to my tutaj też się cieszymy, że jesteś zadowolony :)

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.