Skocz do zawartości

[PILNE] Czy ktoś spotkał się z takim błędem?


Rekomendowane odpowiedzi

Chodzi o quest na Magazynach Wojskowych - czy ktoś z was miał wyloty do pulpitu po wzięciu zadania od Łukasza na odbicie Bariery przed wojskowymi? Mam notoryczne wylotu do pulpitu bez loga w tym samym miejscu (po zakończonej rozmowie) i nie wiem czy to skopany save i grać od nowa, czy to jakiś błąd? Gram we Final Update, wersja 1.0004, bez cracka (płytka w napędzie ze SoC w 1.0006 ale to chyba bez znaczenia, jak chodzi o rozruch gry...) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vandr - mam dla Ciebie taką radę. Aby w te i nazad, nie degradować i odzyskiwać gry, co zawsze może doprowadzić do problemów, zrób tak.

Jeśli potrzebujesz gry zdegradowanej lub stawiasz moda, to nie rób tego z grą zainstalowaną. To "święta krowa". Zrób jej kopię. Zrób np. katalog z nazwą moda i do niego przekopiuj zawartość katalogu z grą - bez katalogu z nazwą.  Od silnika, zrób skrót i umieść na pulpicie. We właściwościach skrótu, zmień ścieżki dostępu, na wskazujące miejsce kopii. Możesz z tego nowego skrótu odpalić grę dla sprawdzenia.

I dopiero na tej kopii dokonuj wszystkich manipulacji. Degraduj, stawiaj moda. Jeśli coś się sknoci, usuwasz kopię ( lub tylko zawartość kat. głównego kopi i na nowo robisz kopię "świętej krowy".

Takim sposobem, możesz mieć kilka modów równocześnie, na tej samej grze.

Aby nie mieszały się ich zapisy, robi się zmianę w pliku fsgame,ltx, w linii określającej miejsce zapisu, wskazując katalog główny kopii. Do każdej części stalkera, jest to w innej linii, a w ZP inny sposób.

Było to już wielokrotnie wałkowane na forum.

A przy problemie jaki masz, spróbuj ponownie wejść na lokację. Możliwe, że coś nie zaskoczyło przy jej wgrywaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanie.po 1 jaki to mod po 2 u mnie wylot powodawał czytać uważnie bo się nie mylę ,wejście po  raz pierwszy na lokację ,nie brałem zadania na zabicie snajpera ,szedłem na bazę wolności i tutaj ważne miałem cztery antyzombiany nie trzy  jak to ma się do zadania ,i pierwsze co to zaliczenie zadania u tego stalkera w egzo co stoi po środku wejścia na bazę , dałem mu te 3 antyzombian ,drugie co nie zrobiłem tego zadania ,to po wyjściu z bazy z zadaniem na obronę Bariery i zaliczeni tego zadania i powrocie na bazę miałem wylot gdy się zbliżałem do tego stalka,potem chodziłem wkoło bazy daleko od niego i nic zero wylotu ,zwiększyłem skok by pszeskoczyć płot i z bazy szedłem w jego kierunku to był wylot radzę najpierw na takie rozwiązanie jak pisałem wyżej ,być może że jest podobny problem jak mój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.