Jump to content

[PILNE] Czy ktoś spotkał się z takim błędem?


Recommended Posts

Chodzi o quest na Magazynach Wojskowych - czy ktoś z was miał wyloty do pulpitu po wzięciu zadania od Łukasza na odbicie Bariery przed wojskowymi? Mam notoryczne wylotu do pulpitu bez loga w tym samym miejscu (po zakończonej rozmowie) i nie wiem czy to skopany save i grać od nowa, czy to jakiś błąd? Gram we Final Update, wersja 1.0004, bez cracka (płytka w napędzie ze SoC w 1.0006 ale to chyba bez znaczenia, jak chodzi o rozruch gry...) .

Link to comment
Share on other sites

Vandr - mam dla Ciebie taką radę. Aby w te i nazad, nie degradować i odzyskiwać gry, co zawsze może doprowadzić do problemów, zrób tak.

Jeśli potrzebujesz gry zdegradowanej lub stawiasz moda, to nie rób tego z grą zainstalowaną. To "święta krowa". Zrób jej kopię. Zrób np. katalog z nazwą moda i do niego przekopiuj zawartość katalogu z grą - bez katalogu z nazwą.  Od silnika, zrób skrót i umieść na pulpicie. We właściwościach skrótu, zmień ścieżki dostępu, na wskazujące miejsce kopii. Możesz z tego nowego skrótu odpalić grę dla sprawdzenia.

I dopiero na tej kopii dokonuj wszystkich manipulacji. Degraduj, stawiaj moda. Jeśli coś się sknoci, usuwasz kopię ( lub tylko zawartość kat. głównego kopi i na nowo robisz kopię "świętej krowy".

Takim sposobem, możesz mieć kilka modów równocześnie, na tej samej grze.

Aby nie mieszały się ich zapisy, robi się zmianę w pliku fsgame,ltx, w linii określającej miejsce zapisu, wskazując katalog główny kopii. Do każdej części stalkera, jest to w innej linii, a w ZP inny sposób.

Było to już wielokrotnie wałkowane na forum.

A przy problemie jaki masz, spróbuj ponownie wejść na lokację. Możliwe, że coś nie zaskoczyło przy jej wgrywaniu.

Link to comment
Share on other sites

Ja mam takie pytanie.po 1 jaki to mod po 2 u mnie wylot powodawał czytać uważnie bo się nie mylę ,wejście po  raz pierwszy na lokację ,nie brałem zadania na zabicie snajpera ,szedłem na bazę wolności i tutaj ważne miałem cztery antyzombiany nie trzy  jak to ma się do zadania ,i pierwsze co to zaliczenie zadania u tego stalkera w egzo co stoi po środku wejścia na bazę , dałem mu te 3 antyzombian ,drugie co nie zrobiłem tego zadania ,to po wyjściu z bazy z zadaniem na obronę Bariery i zaliczeni tego zadania i powrocie na bazę miałem wylot gdy się zbliżałem do tego stalka,potem chodziłem wkoło bazy daleko od niego i nic zero wylotu ,zwiększyłem skok by pszeskoczyć płot i z bazy szedłem w jego kierunku to był wylot radzę najpierw na takie rozwiązanie jak pisałem wyżej ,być może że jest podobny problem jak mój.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.