Skocz do zawartości

Embriony


malakas

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam tutaj pytanie chodzi o ...Embriony mutantów. Gdzieś tam w danych PDA piszą, że należy być w danej odległości od centrum aktywacji. W innym miejscu pamiętam dialog (chyba ze znawcą embrionów), który mówi ...na pewno nauczyłeś się stosować narzędzia strachu i paniki ... Do sedna sprawy...spróbujcie czy taki embrion da się odrzucić od siebie tak jak granat np. w stronę skupiska wrogów..powiedzmy byłaby to doskonała biologiczna broń. Nie trudno się domyślić co zrobi Snork ,czy Chimera jak zobaczy stadko bandytów. Jestem bardzo ciekaw wyniku eksperymentu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wsadzamy w slot od pistoletów i bierzemy do rąk (używamy)

przyciskamy przycisk strzału na 10 sekund , embrion sam nam wypada z rąk i się aktywuje (wyrasta dany stwór ).

Do sedna sprawy...spróbujcie czy taki embrion da się odrzucić od siebie tak jak granat np. w stronę skupiska wrogów..powiedzmy byłaby to doskonała biologiczna broń. Nie trudno się domyślić co zrobi snork ,czy himera jak zobaczy stadko bandytów. Jestem bardzo ciekaw wyniku eksperymentu.

Biorąc pod uwagę, że embrion wypada sam z rąk po aktywacji, to raczej chyba rzut nim w stronę przeciwnika nie wchodzi w rachubę.

Wynika z tego opisu, że podczas aktywacji lepiej stać na jakimś obiekcie (ciężarówka na przykład), tak żeby "nasze stworzenie" nie pożarło stwórcy :P

Ale tak jak prosisz malakasie - przy najbliższej okazji spróbuję podczas gry zastosować "broń biologiczną" http://www.stalkerteam.pl/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/wodka.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wynika z tego opisu, że podczas aktywacji lepiej stać na jakimś obiekcie

Yourek chodzi mi o opis embrionu w PDA. Nie pamiętam w tej chwili , ale jest tam taki parametr. Może trzeba użyć klucza rzutu granatem...szkoda by było gdyby nie było możliwości rzutu. Miałem dużo tych embrionów , ale jakoś nigdy tego nie próbowałem. Dopiero teraz czytając post Łobuza przyszło mi to do głowy.

Edit:

// czekam na wyniki prób z poligonu broni biologicznej...http://www.stalkerteam.pl/public/style_emoticons//wodka.png

Jak wypadną dobrze Masz u mnie punkt reputacji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Malakas Po wielu próbach z różnymi embrionami wnioski z poligonu są następujące: 1. Wzięty z ekwipunku embrion "ląduje" w slocie pistoletowym. 2. Aktywacja następuje poprzez przytrzymanie przycisku strzału. 3. Po kilku "magicznych" ruchach wykonywanych przez GG, odrzuca on automatycznie aktywowany embrion oburącz od siebie na około 3 metry. 4. Po kilku sekundach (2-3) embrion pęka a w jego miejsce pojawia się wyspawnowany potwór. Zalecenia dla zastosowania bojowego: 1. Ponieważ nie da się embrionem rzucić jak granatem, należy aktywować go na wyskości, tak by spadł poniżej poziomu przebywania GG. 2. Świetnie nadaje się eliminacji grup niczego nie podejrzewających wrogów (z zaskoczenia - podkradnięcie się w nocy i aktywacja "silnego" potwora z dachu bazy wroga), lub osobników do likwidacji z grup, z którymi chcemy pozostać w przyjaznych bądź neutralnych stosunkach (grupa Powinności na przysiółku na MW) 3. Z wiadomych względów nie zaleca się aktywacji embrionu Kontrolera :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra robota Yourek . Wnioski..Trochę szkoda ,że nie da się takim embrionem rzucić. Uważam to za błąd techniczny gry, ale samo zastosowanie jak broń z zaskoczenia, też jest dobre. Nie trzeba dużo myśleć co będzie, gdy wpuścimy chimerę do ATP pełnego Bandytów ...:P Sam kontroler jest dobry , ale trzeba zmykać z miejsca aktywacji i to szybko... // zgodnie z umową punkt reputacji za wykonanie prób nowej broni..:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.