Skocz do zawartości

Komputer składak V2


Rekomendowane odpowiedzi

Mam do sprzedania, kolejny komputer, składak

Specyfikacja:

Intel Core i5 4570 (4 x 3.2 do 3.4 GHz)

8 GB RAMu Kingston Hyper X(DDR3)

2 dyski o łącznej pojemności 750 GB

2 razy stacja DVD

Zasilacz Corsair VS450

Płyta Asus H87M-E

Obudowa posiada przedni panel (wyświetlacz)

-Kontrola temp. CPU

-Praca dysku HDD

-Czas pracy PC

 

Cena do uzgodnienia, gdy ktoś się zainteresuje. Sprzęt wewnątrz jest praktycznie nowy, nie jest wysłużony, brak awarii. 

Dodatkowo na części mogę sprzedać

Zasilacz 600W NOX

Nvidia GTX 260 OC

Płyta Gigabyte GA-52ML-S3P

AMD PHENOM  4x 2,3 GHz

4 GB RAMu(DDR2)

Edytowane przez Puszkin86
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ktoś musiałby być już z lekka zdesperowany, żeby używany (w domyśle nie wiadomo jak, bo mogłeś go kręcić że aż piszczał) komputer kupić kupić za 300 zł taniej, niż w sklepie. W koszyku masz 1500 zł, do tego dolicz obudowę, napędy optyczne i dyski (zresztą nie wiadomo jakie i w jakim stanie). http://www.morele.net/inventory/info/E9BpUM/ Szczerze ?? Gdybym miał być zainteresowany, to max co bym zaoferował to jakieś 1200-1300 zł za całość. Przy wyższej cenie bardziej opłaca się kupić w sklepie nówki, choćby ze względu na gwarancję/rękojmię. Bo oczywiście napiszesz, że sprzęt nie był kręcony, a dyski twarde są w stanie idealnym ;) Ale ja (bez urazy) nie wierzę w cuda :P Howgh !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo oczywiście napiszesz, że sprzęt nie był kręcony, a dyski twarde są w stanie idealnym

 

Moim zdaniem dysków używanych się nie kupuję, ceny już są bardzo niskie za (1 GB) , to samo tyczy się pamięci DDR3, jedyna rzecz którą bym był zainteresowany to ta i5 sprzedajesz ją na części ?

 

EDIT: Coś dokładniej o tym Ramie DDR2 napisz jakie taktowanie jakie opóźnienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podział tego RAMu wygląda tak. 
Jedna kość RAMu, niezidentyfikowana brak jakichkolwiek naklejek, 2 GB, żaden no-name, kość dobra, ależ kto mi uwierzy/
2 x Kość:
GEIL 
1GB PC2-8500
DDR2-1066 CL = 5-5-5-15
GX22GB8500PDC
VOLTAGE 2.2 ≈ 2.4 V
MADE IN TAIWAN
 
Dlaczego zamiast podać odpowiedź wypisałem Ci opisy z naklejek tych dwóch kości? Sprawdzisz sobie sam, nie lubię niedomówień/pomyłek.
i5 nie sprzedaję samej, na części ew. RAM, płyta, grafa w jednym. 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.