Jump to content

Problem ze Skarbem z Pieczary


Yurek

Recommended Posts

Niestety gra zmusiła mnie do wymyślenia tego sposobu, bo podczas mojej wizyty w Pieczarze w poszukiwaniu Skarbu, nie zespawnowało się (lub zniknęło w teksturach) kilka monet i nie mogłem tego kwestu zaliczyć. Próbowałem dodać te monety do sprzedaży u handlarzy, ale coś nie chciały się pojawić. Drobny trik ze Spawnerem pozwolił mi szczęśliwie ukończyć w/w kwest. Może podczas Waszej gry zespawnuje się w Pieczarze dość monet, by kwest zaliczyć. Ten plik macie na wypadek takiego problemu jaki ja napotkałem.

plik spawnera (skarb z pieczary).zip

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Ja również miałem dzisiaj podobny problem z monetami. Powpadały w tekstury i nie było ich widać. Ale, akurat miałem granatnik Bulldog i ostrzelałem to miejsce i wypadło nawet kilka monet więcej, niż potrzebne jest do zaliczenia qusetu, zużyłem około 12 granatników Vog.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Siemka...Który Quest pierwszy zrobić,ten od Łysola o poszukaniu skarbu czy górnika. Ja po wzięciu zadania od Łysola ,czyli poszukanie skarbu , poszedłem do Pieczary do górnika. Dostałem od niego zadanie poszukania książki w Zapomnianym Lesie. Wyszedłem z pieczary i prosto do zapomnianego lasu. Może najpierw poszukać skarbu czy zadanie od górnika ? Czy ten skarb z zadania od Łysola,znajduje się w tej Pieczarze, gdzie jest górnik, proszę jaka kolejność. // Mam pytanko,mianowicie w którym dokładnie miejscu znajduje się książka w zapomnianym lesie Quest Górnika

Link to comment
Share on other sites

Czy ten skarb z zadania od Łysola,znajduje się w tej Pieczarze, gdzie jest górnik, proszę jaka kolejność.

To jak to rozumieć... piszesz że wziąłeś od Górnika zadanie na książkę i pytasz gdzie jest Górnik ?...Jeżeli rozmawiasz o skarbie z Górnikiem to według mnie należy iść go poszukać bo jest w Pieczarze na dolnym piętrze więc bliżej niż książka.

Książki można szukać później. Jest na forum mapka z przedmiotami kwestowymi Zapomnianego Lasu którą zrobił Miedziane Jaja...http://stalkerteam.p...kacji-soljanki/

Link to comment
Share on other sites

Super ,dzięki.

//

Tylko jestem ciekaw dlaczego w kolejnym temacie robisz bałagan. Co ma wspólnego Książka Górnika z skarbem w Pieczarze ?

Jeżeli niema na forum tematu o książce to można go otworzyć zamiast zaśmiecać istniejący o skarbie.

Pytałem. Bo łysol chciał skarb żeby poszukać,tak ,tak.Więc śmigam do pieczary ,najpierw rozmowa z górnikiem bo i tak jest zadanie,zadanie od niego pierwsze robię na poszukanie książki, bujam do zapomnianego lasu,a potem zadanie dla łysola dlatego pytałem skoro jestem w tej pieczarze po co wracać ponownie po zadanie do górnika,a miałem problem z tą książką.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.