Skocz do zawartości

Mega interes


Yurek

Rekomendowane odpowiedzi

Ponieważ udało mi się zrobić (dwukrotnie podczas mojego dotychczasowego grania) mega biznes sprzedając różności u handlarzy, postanowiłem wrzucić screeny z tego dokonania i zachęcić innych do prezentacji swoich osiągnięć :D Zaznaczam przy tym, że była to uczciwa gra - 1. żadnego spawnowania wartościowych przedmiotów; 2. przedmioty faktycznie zostały sprzedane, a nie tylko wrzucone na ekran sprzedarzy w celu nabicia licznika; 3. zostały przyniesione przez gracza w jednym podejściu w ramach oryginalnego limitu udźwigu przy zastosowaniu Grawikombinezonu (280 kg)(żadnych modyfikacji udźwigu do 500 kg :P:exclamation:)

post-301-1296768229378_thumb.jpg

post-301-12967682295669_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yurek, jesteś prawdziwym graczem a nie kodowo-witaminowym mamisynkiem:wodka:. Da się mieć i realizm i pieniądze i zabawę - szkoda, że w życiu nie jest tak prosto. Fajnie zatytułowałeś ten wątek:D, Ja najwięcej drogiego sprzętu natachałem z CHAES, też były Gassusy, Grozy i Wały, warto zawsze nosić w ekwipunku plecaczek i po większej bitwie z wypasionymi przeciwnikami pozbierać drogi sprzęt i przechować w ustronnym miejscu w plecaku. Następna wizyta na lokacji sowicie się opłaci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te 150 000 "putinów" to właśnie po wizycie na CHAES 2 :P Niestety plecaczek miałem jeden i został na CHAES 1 - I'll be back :P Na CHAES 2 przepadło i tak mimo mojego zbieractwa kupę kasy i sprzętu :P. Starałem się zabrać tylko same najcenniejsze rzeczy (i tak byłem załadowany na 279.9 kg :D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plecak ma w stałej ofercie Sidor, kosztuje o ile pamiętam 5000 rubli i wraca się w krótkim czasie. Ja miałem rozlokowane w kilku lokacjach, daj jeden na ATP, bo tam co jakiś czas respawnują się Bandyci z Grozami z laserowym celownikiem i kombinezonami bandytów - wiesz już że można je dobrze sprzedać.:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli się chwalicie to ja też to zrobię...:P..na fotkach wycinek osiągnięć z wersji 19.04...

wyposażenie i kasa...

http://img201.imageshack.us/img201/2529/sswojtek090110110610l12.jpg

pudło w Barze mały wycinek zbiorów..,

http://img830.imageshack.us/img830/305/sswojtek082010173200l05.jpg

amunicja...

http://img146.imageshack.us/img146/4016/sswojtek082010173238l05.jpg

W pudle jeszcze wiele pamiątek, kombinezonów i broni..niestety nie ma fotek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, no, no ... Dałeś czadu Malakasie :P Co prawda trochę off topic, ale zbiór imponujący :P Widzę, że parametry "Młodszego brata Giganta" uległy znacznemu pogorszeniu po Dopie :D Mam jeszcze jedno niespełnione Soliankowe marzenie - Egzoszkielet Czystego Nieba. Nie mam pojęcia skąd go zdobyć, bez mordowania bazy Czystoniebowców na Bagnach :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Dopie nie wiem , ale w Soljance zawsze zdobywałem go przy pierwszej wizycie w wiosce rybaków..tam gdzie jest teleport na bazę...

Nigdy się z nim nie rozstawałem...doskonałe parametry.

Niestety w Dopie goście w egzach Czystego Nieba są tylko w bazie na Bagnach (dużo) i na przysiółku Diakona (jeden). W wiosce rybaków niestety spawnują się tylko "zwykli" zawodnicy, których snorki masakrują bez litości za każdym razem :P

W Dopie "Młodszy brat Giganta" daje tylko +14% od zadrapań i jest radioaktywny na chyba +7 :P

Moim zdaniem skopali go trochę, bo jak absolut to jest cienki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.