Jump to content

Poszukuję myszki do Stalkera


korn06

Recommended Posts

Jeżeli kasa nie ma znaczenia to lepszej myszy jak ta co podałem nie znajdziesz ..poczytaj testy. Mysz do internetu , gier i wszystkiego co z myszką związane. Można dostać tańszą odmianę bez przerzutnika dokumentów. Tak czy inaczej jeżeli zdecydujesz się na któryś z modeli staraj się by miał: ..wolne koło do przewijania stron...(nieocenione narzędzie w internecie i dużych dokumentach... w sekundę przewinie najdłuższy plik lub stronę) ..ruch koła prawo ,lewo ...(przesuwa suwak w poziomie ) ...przyciski ALT na myszy..(przerzuca strony według historii przeglądania o strzałkach przeglądarki możesz zapomnieć) .Uważam, że Logitech nie ma sobie równych w myszkach...mój kolega kupił również mysz z wolnym kołem i jest zachwycony.

Link to comment
Share on other sites

W grach korzystasz z 2 przycisków i kółka więc nie przeszkadza wręcz przeciwnie ta wnęka na kciuk idealnie pozwala rozmieścić dłoń. Boczne przyciski ALT w grach mogą posłużyć jako szybki zapis..bardzo wygodna opcja...nie działa we wszystkich , ale w większości... Rolka to zmieniarka okien lub dokumentów...jak to działa.. ... powiedzmy że korzystasz z kilku programów jednocześnie, lub masz otworzone kilka dokumentów, z których musisz korzystać jednocześnie..nie używasz wówczas przycisków zmniejsz okno, ponieważ ta rolka tworzy menu kaskadowe na ekranie i wybiera dany dokument, lub okno programu za Ciebie. Ta mysz ma dość duże rozmiary, dobrze by było obejrzeć ją z bliska przed zakupem. Spróbuję zrobić fotkę pulpitu i zobaczysz jak to wygląda... // niestety nie można zrobić fotki przy włączonym menu ...szkoda widok jest super.

Link to comment
Share on other sites

Nie da rady ponieważ podczas używania tej funkcji myszy pulpit ciemnieje, podświetlone są tylko otwarte karty w formie nałożonych na siebie stron otwartej książki i nie jest chyba brany jako całość.

poczytaj trochę o myszy...nie ma tam tej fotki , ale jest dużo danych...

http://pclab.pl/art23359.html

W sieci znalazłem ankietę z muszkami dla graczy, ale to kablowe... oto kolejność:

Intellimouse Explorer IE 3.0 ...... 32.81%

Razer DeathAdder ..... 31.25%

Intellimouse Explorer IE 1.1 ...... 7.81%

Razer Diamondback 3G .... 3.91%

Razer Cooperhead .... 1.56%

Razer Salmosa ..... 2.34%

Logitech G9 ..... 3.91%

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Możesz coś napisać malakas o konfiguracji tego oprogramowania, bo zdarza mi się że jak gram w Stalkera i za szybko przesunę myszkę w bok to zmienia mi na kolejną broń w slocie. Myślę że ma to związek z ruchem bocznym rolki, da się to jakoś wyłaczyć w grach?

Link to comment
Share on other sites

Myślę że ma to związek z ruchem bocznym rolki,

Nie koniecznie..rolka ustawiona na swobodne obroty jest bardzo czuła i to ona może powodować zmianę. Wystarczy, że zmienisz tryb pracy rolki na standardowy i nie powinno być problemu...(zablokuj rolkę by nie kręciła się swobodnie)

Wypróbuj i napisz...

Link to comment
Share on other sites

Wiedziałem ,że tak będzie ponieważ u mnie było coś podobnego..:P...swobodne obroty rolki używaj tylko do internetu...ja ma forum mam ustawione w profilu po 50 postów na stronę i tam rolka sprawdza się znakomicie. Po jednym ruchu jestem na ostatniej wypowiedzi...bardzo wygodna sprawa.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity