Skocz do zawartości

Publiczny test poprawek do footera (stopki) forum


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

W związku z prośbami dotyczącymi modernizacji stopki forum i zmiany wyglądu na bardziej "starą" myślę, że w końcu wymyśliłem w miarę dogodny sposób jakby to miało wyglądać.

Proszę o opinię jak Waszym zdaniem się to prezentuje. Jeśli wszystko będzie w porządku to przeniesiemy stopkę z testu do domyślnej skórki :)

Oczywiście jeżeli macie jakieś pomysły to podzielcie się nimi ze mną bo często gęsto propozycja jest lepsza od oryginału :)

Aby przetestować nową stopkę należy w opcji "Styl" na dole strony wybrać "Black "Godlike" Chrome - Beta V3"

 

Tutaj można zobaczyć jak wyglądało to na starej skórce - http://web.archive.org/web/20140103195102/http://stalkerteam.pl/

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CTRL +F5 i sprawdź stopkę.

 

Jak ktoś zrobi projekt w photoshopie/gimpie to wtedy zrobię. Bez tego nie jestem w stanie zacząć pracy. Przecież nie wrzucę po prostu zegara z ciemnym tłem bo to będzie wyglądać ohydnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na starej skórce, tak stopka na dole, jak i główka na górze, mają taką poziomą ramkę, odcinająca skórkę od tła. To ta w takie pionowe kreski. Nasza nowa jest bez tego, ciągnie się od góry do dołu monitora, od pasków zadań do paska programów. Nieciekawie to wygląda. A generalnie, to te obramowania boczne starej i nowej, są identyczne. Czy dołożenie tych poziomych obramowań ze starej skórki jest problemem?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Na starej skórce, tak stopka na dole, jak i główka na górze, mają taką poziomą ramkę, odcinająca skórkę od tła. To ta w takie pionowe kreski. Nasza nowa jest bez tego, ciągnie się od góry do dołu monitora, od pasków zadań do paska programów. Nieciekawie to wygląda. A generalnie, to te obramowania boczne starej i nowej, są identyczne. Czy dołożenie tych poziomych obramowań ze starej skórki jest problemem?

 

Dołożę to w tym tygodniu

Zauważyłem, że wyświetlana data po otwarciu "Nowej zawartości" jest o jeden dzień opóźniona do rzeczywistej. Dzisiaj, 30.07, tam jest 29.

To tylko u mnie, czy u wszystkich?

Błąd zgłoszony do IPB

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Meta zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.