Skocz do zawartości

Netbok X18


henio

Rekomendowane odpowiedzi

Netbok X18 Witam serdecznie wszystkich pasjonatów NS-ki Jestem nowy na forum, ale od rzeczy. Netbok w X18 dla Fanatyka nie pojawia się u mnie w zwyczajowym miejscu. Podejrzewam, że za sprawą mocy burera "zeskoczył" ze stołu i jest niewidoczny ( częsty błąd podstawki ). Czy istnieje rozwiązanie tego problemu ? ( restarty gry i łażenie w kółko żeby kamera uchwyciła w końcu przedmiot nie pomagają ). Re : Dziękuję serdecznie za pomoc W końcu udało mi się znaleźć przedmiot zadania opiszę może komuś się przyda Nie pomogło wczytywanie "sejwów" poza labolatorium O dziwo pomogło "zasejwowanie" w miejscu gdzie powinien się komputerek pojawić Po "loadzie" leżał sobie spokojnie na tym stalowym stole, tyle że z zamkniętą pokrywką :P Coś musiało się z nim dziać bo wcześniej jakiś niewidzialny przedmiot "iskrzył" na schodach prowadzących do pomieszczenia jednak wtedy nie był do wzięcia - być może to ten laptop ale nie jestem pewny. Za błędne umieszczenie posta przepraszam, byłem przekonany że napisałem w dziale problemy techniczne OFFTOP Aktualnie od 2 dni (od początku gry w NS) biegam tylko na osi Kordon-Wysypisko-Jantar-Dolina Mroku Nie zapuszczałem się dalej bo mod tyle nowości oferuje już na początku, że spokojnie można tam się i dłużej bawić Porobiłem prawie wszystkie questy jakie były do zrobienia w tych lokacjach na teraz Nawet postacie już zadawałoby się niequestowe ratuje ( durny Sieryj po relokacji do Kordonu już 3 raz pchał się prawie solo do bandytów koło Nasypu a nóż-widelec odkryję pierwszy jakiegoś ukrytego questa , o którym nikt nie wie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Henio piszesz w złym dziale ale jak jesteś nowy to mogłeś pobłądzić :P Na twoje kłopoty pomaga wczytanie gry od autosave z wejscia na lokację , w tym wypadku do X18.Jeżeli netbook sie nie pojawi to tylko przypisanie go do sprzedaży któremuś z handlarzy ewentualnie spawner. Ktos też pisał że pomogło mu w takim wypadku rzucenie kilku granatów w wiadome miejsce.Chmm a czy ten netbook nie był przypadkiem w X16 a nie w X18 ??? Sorki zajrzałem do poradnika i jest w X18 ;) Nazwa przedmiotu to "notebook" gdyby przyszło do przypisywania go do sprzedaży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj powtórzyć od wejścia do X-18 , jeżeli nie pomoże to... Najprościej będzie dopisać handlarzowi ten notebook i kupić u niego za parę groszy...poradnik dodawania masz w dziale tutoriale, potrzebna jest dokładna nazwa tej rzeczy by ją dopisać. Tak na szybko o Fancie... 4. Teleport na Magazyny Wojskowe... Udostępnia Fanat, po przyniesieniu Notebooka z X-18. 5. Teleport na Jantar. Udostępnia Fanat... Trzeba przynieść dyplomatkę z sejsmo-mapami z X-16. 6. Teleport do Prypeci. Do tego potrzebny jest Fanatowi... komputer (blok systemowy) z Dworca Autobusowego w Prypeci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.