Jump to content

Netbok X18


henio

Recommended Posts

Netbok X18 Witam serdecznie wszystkich pasjonatów NS-ki Jestem nowy na forum, ale od rzeczy. Netbok w X18 dla Fanatyka nie pojawia się u mnie w zwyczajowym miejscu. Podejrzewam, że za sprawą mocy burera "zeskoczył" ze stołu i jest niewidoczny ( częsty błąd podstawki ). Czy istnieje rozwiązanie tego problemu ? ( restarty gry i łażenie w kółko żeby kamera uchwyciła w końcu przedmiot nie pomagają ). Re : Dziękuję serdecznie za pomoc W końcu udało mi się znaleźć przedmiot zadania opiszę może komuś się przyda Nie pomogło wczytywanie "sejwów" poza labolatorium O dziwo pomogło "zasejwowanie" w miejscu gdzie powinien się komputerek pojawić Po "loadzie" leżał sobie spokojnie na tym stalowym stole, tyle że z zamkniętą pokrywką :P Coś musiało się z nim dziać bo wcześniej jakiś niewidzialny przedmiot "iskrzył" na schodach prowadzących do pomieszczenia jednak wtedy nie był do wzięcia - być może to ten laptop ale nie jestem pewny. Za błędne umieszczenie posta przepraszam, byłem przekonany że napisałem w dziale problemy techniczne OFFTOP Aktualnie od 2 dni (od początku gry w NS) biegam tylko na osi Kordon-Wysypisko-Jantar-Dolina Mroku Nie zapuszczałem się dalej bo mod tyle nowości oferuje już na początku, że spokojnie można tam się i dłużej bawić Porobiłem prawie wszystkie questy jakie były do zrobienia w tych lokacjach na teraz Nawet postacie już zadawałoby się niequestowe ratuje ( durny Sieryj po relokacji do Kordonu już 3 raz pchał się prawie solo do bandytów koło Nasypu a nóż-widelec odkryję pierwszy jakiegoś ukrytego questa , o którym nikt nie wie.

Link to comment
Share on other sites

Henio piszesz w złym dziale ale jak jesteś nowy to mogłeś pobłądzić :P Na twoje kłopoty pomaga wczytanie gry od autosave z wejscia na lokację , w tym wypadku do X18.Jeżeli netbook sie nie pojawi to tylko przypisanie go do sprzedaży któremuś z handlarzy ewentualnie spawner. Ktos też pisał że pomogło mu w takim wypadku rzucenie kilku granatów w wiadome miejsce.Chmm a czy ten netbook nie był przypadkiem w X16 a nie w X18 ??? Sorki zajrzałem do poradnika i jest w X18 ;) Nazwa przedmiotu to "notebook" gdyby przyszło do przypisywania go do sprzedaży.

Link to comment
Share on other sites

Spróbuj powtórzyć od wejścia do X-18 , jeżeli nie pomoże to... Najprościej będzie dopisać handlarzowi ten notebook i kupić u niego za parę groszy...poradnik dodawania masz w dziale tutoriale, potrzebna jest dokładna nazwa tej rzeczy by ją dopisać. Tak na szybko o Fancie... 4. Teleport na Magazyny Wojskowe... Udostępnia Fanat, po przyniesieniu Notebooka z X-18. 5. Teleport na Jantar. Udostępnia Fanat... Trzeba przynieść dyplomatkę z sejsmo-mapami z X-16. 6. Teleport do Prypeci. Do tego potrzebny jest Fanatowi... komputer (blok systemowy) z Dworca Autobusowego w Prypeci.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.