Skocz do zawartości

Sejf w Labiryncie


arwena34

Rekomendowane odpowiedzi

10. Idziemy do Labiryntu, po drodze do Labiryntu staramy się trzymać jak mozna najdalej od neutrałów i byłych przyjaciół! W Labiryncie znajdujemy Cień Monolitu i poznajemy 3-ci brakujący kod od drzwi do bunkra Monolitu. Zęby chciał rozmwaiać, trzeba mu przynieść "Plazmową gąsienicę" i "Grzechotkę". Z bunkra zabieramy sejf i remzestawy. Remzestawy może też zabrać jeden z monolitowców w bunkrze - nie zapominamy pohandlować z nim. Trzeci kod do drzwi daje Cień Monolitu w zamian za arty.(znajdziesz go na samym dole labiryntu). To jedne z tych drzwi zamykanych na zamek kodowy...chyba te ostatnie na dolnym poziomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie ,to są te dolne drzwi a górnymi wychodzimy. A kody były trzy.Dwa były gdzieś zapisane.W notatniku wartownika ? , a trzeci dostajemy od Cienia.Kolejność kodów jest losowa.Pamiętam że miałem przez chwilę problem z tymi drzwiami że żaden kod nie chciał zaskoczyć , ale wstukałem jeszcze raz i poszło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby poznać dwa pierwsze kody trzeba zrobić kwest na odszukanie w Labiryncie szkatułki. W niej właśnie jest kartka z dwoma kodami do drzwi. Trzeci kod poznasz od Cienia Monolitu jak przyniesiesz mu dwa arty: Plazmową gąsienicę i Grzechotkę :P Remzestawy najczęściej bierze jeden z monolitowców - możesz je od niego odkupić, lub odstrzelić gada i zabrać je ze zwłok ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie szkatułka...nie zapisałem sobie nigdzie tych kodów a nie mam save'a z tym zadaniem.Znalazłem w notatkach żołnierza Monolitu kod 342089 i ten od "Cienia Monolitu" 4241 ale czy to jest to ?I czy to są te drzwi na poziomie na którym rozmawiamy z "Cieniem"?.wybaczcie moją indolencję ale utknąłem na tym queście i powrót do zadania ze szkatułą przyprawia mnie o mdłości(tydzień grania z głowy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie szkatułka...nie zapisałem sobie nigdzie tych kodów a nie mam save'a z tym zadaniem.Znalazłem w notatkach żołnierza Monolitu kod 342089 i ten od "Cienia Monolitu" 4241 ale czy to jest to ?I czy to są te drzwi na poziomie na którym rozmawiamy z "Cieniem"?.wybaczcie moją indolencję ale utknąłem na tym queście i powrót do zadania ze szkatułą przyprawia mnie o mdłości(tydzień grania z głowy).

Proszę bardzo :P

Poniżej screeny z wszystkimi kodami potrzebnymi do penetracji bunkra Monolitu ;)

Wujek Dobra Rada mówi - "Podczas gry w Soliankę robimy DUUŻO sejwów i DUUŻo screenshotów :D" (nigdy nie wiadomo komu co się kiedy przyda :D)

post-301-12967682337517_thumb.jpg

post-301-12967682339682_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę bardzo :P

Poniżej screeny z wszystkimi kodami potrzebnymi do penetracji bunkra Monolitu ;)

Wujek Dobra Rada mówi - "Podczas gry w Soliankę robimy DUUŻO sejwów i DUUŻo screenshotów :D" (nigdy nie wiadomo komu co się kiedy przyda :D)

wielkie dzięki Yurek!o save'ach pamiętałem ale wiesz jak to jest w ferworze walki...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można spróbować górnymi drzwiami , nawet miałbyś bliżej do sejfu ale problem taki że do tych drzwi dostępu od strony Labiryntu bronią anomalie. Trzeci kod jest do drzwi w środku.Spróbuj potraktować te drzwi ze strzelby , pamietam że u Sidora czasami nie otwierały sie drzwi i to pomagało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj też zabrać ciało tego gościa obok drzwi..może je blokuje. W tym samym pionie są jeszcze inne drzwi ...do bunkra wchodzi się jednymi , a wychodzi innymi ...jakoś tak to było.( mało prawdopodobne że się uda). Mam nadzieję ,że to nie jakiś bug bo będzie kłopot. Jako ratunek w takiej sytuacji to rosyjska ..gamedata..i podmienić na chwilę w grze , spróbować otworzyć drzwi i wywalić ...ale to w ostateczności. Osobiście przed takim krokiem powtórzyłbym zapis od wejścia na lokację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malakas może mieć rację. Też miałem przypadek (z innymi drzwiami), że blokował ich otwarcie truposz. Ale one wtedy przynajmniej drgnęły sugerując, że dadzą się otworzyć, tylko coś je blokuje ... Jeśli nie działa sposób kobala i mój (wejście na lokację od autosejwa), to niestety jedyną deską ratunku wydaje się być sposób na rosyjską gamedatę :P Dziwne, u mnie jakoś nie było najmniejszych kłopotów z tymi drzwiami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

próbowałem górnymi ale nic z tego,mam rozumieć że te drzwi to te DRZWI a kod do nich to kombinacja 434018 i 206018? bo już nie wiem co mam robić...


próbowałem górnymi ale nic z tego,mam rozumieć że te drzwi to te DRZWI a kod do nich to kombinacja 434018 i 206018? bo już nie wiem co mam robić...

dzieki wszystkim !w końcu się udało.Wystarczyło wpisać jeden kod,a ja próbowałem kombinacji tych dwóch...sorry za zawracanie głowy,jeszcze raz wielkie dzięki!!!


tak na marginesie będąc w środku bunkra ,to monolitowcy stoją w drzwiach(wnękach) i nie chcą się usunąć z drogi ichyba zaraz ich sam usunę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

// jeżeli zabijesz więcej jak jednego bojownika... cała frakcja stanie się wroga.

A tu się akurat malakasie mylisz :P

W mojej drodze w górę bunkra Monolitu zabiłem po drodze (z giwery nie inaczej ;)) dwóch bojców Monolitu, bo blokowali mi przejścia i za ch...ę (chimerę :D) nie zamierzali mnie przepuścić. Warunek - nikt poza twoim celem nie może Cię zobaczyć w trakcie działania :)


Organicznie NIE LUBIĘ sekciarzy a Monolitu w szczególności :D

Nie pozostawili mi więc wyboru i w łeb oberwali :)

Może i oni mnie uważali za przyjaciela, ale jakiś tam amulet to za mało, bym zaniechał ich eksterminacji :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za pomysł z granatem ,wpadłem na niego troszkę wcześniej,ale działa.jestem już u sidora i idę dalej...A co do eliminacji monolitowców w bunkrze to rzeczywiście trzeba to robić "w cztery oczy" z tym ,że na HUD-zie kolor frakcji zmienia się z zielonego na żółty, a później może być tylko gorzej...Ale co tam,dzięki Waszej pomocy jestem do przodu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.