Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam taki problem że kiedy wchodzę do Dark Valley wyskakuje mi taki error jak na załączonym screenshocie. Gry nie crashuje mi od razu, moge gre zapisać ale nie moge żadnego zapisu wczytać z tej lokacji. Problem z tego co wywnioskowałem jest związany z tym obozem stalkerów w którym jest ten event na to że dajesz im kase za coś tam a oni cię okradają. Tylko nie wiem w czym dokładnie jest problem. Laboratorium już dawno przerobiłem więc to ma już za sobą chciałem pozbierać skrytki i oddać jakieś questy do stalkerów którzy przebywają w tej lokacji.

Błędy takie jak na screenie pojawiają się również kiedy zabije stalekrów związanych z tym eventem na okradanie (tylko tych, ci 'zwykli' którzy tam przesiadują są OK), wtedy jest coś w stylu object val_robber i dalej ten sam error , jakiś 'logic' i jakiś 'active'. W logu, kiedy próbuje wczytać zapis, podaje też że czegoś brak/nie można znaleść w xr_motivator.script (log w załączniku).

Czy ktoś miał kiedyś coś podobnego i może zaproponować jakieś rozwiązanie?

ss_admin_09-15-15_18-46-15_(l04_darkvalley).jpg

xray_admin.log

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Występuje u ciebie jakiś błąd logiczny związany z tymi dwoma stalkerami. Czy to nie powinno ich tam być, czy coś innego. W sumie nigdy się nie spotkałem z takimi kłopotami w Dolinie Mroku. Te zadanie na trefnego gaussa jest z podstawki. Hmm, może wyleczyłeś jakiegoś wojaka, który zmienił się w stalkera i teraz kmini mu logika? Jak rozumiem, to się dzieje za każdym wejściem do Doliny Mroku? Ja zapewne bym się cofnął do momentu kiedy wszystko było w porządku i spróbował jeszcze raz. 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym leczeniem wojskowego to by się zgadzało bo podczas questu od Sida na zdobycie papierów od wojska z tego posterunku koło bazy stalekrów zespawniło się sporo wojskowych i tych innych gości w exoszkieletach. Po walce jeden wojskowy żył więc go uleczyłem, i rzeczywiście było napisane że jest 'Samotnikiem' a nie wojskowym. Ale jak miałoby to wpływać na Dark Valley jak to było w Kordonie to nie wiem.

Narazie sobie poradziłem, wszedłem do DV od strony Kordonu i zabiłem wszystkich stalkerów w tym obozie i mutanty które niedaleko biegały. Teraz jak wchodze ponownie to niema już żadnych errorów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, to zwykli NPC. Jedyny problem to taki, czy neutralni stalkerzy nie zaczną teraz być wobec ciebie wrodzy. Byłby problem w wiosce kotów czy też w MW albo w Prypeci. Na Jantarze też się przydają przy wchodzeniu na kompleks. Normalnie przy queście na gaussa oni pierwsi atakują, więc nie ma sprawy. Ale jak tak sobie ich wystrzelasz, hmm... Teoretycznie można poprawić sobie u Sidora stosunki z frakcjami, ale to sporo kosztuje. Ewentualnie trzeba było tam im rozłozyc kilka min albo przynajmniej kanistrów z benzyną lub butli z gazem. I potem w taką butle strzelić. Butla wybucha, npc ginie, ty masz czyste konto :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.