Skocz do zawartości

Cheat- by grało się lepiej, ale...


Rekomendowane odpowiedzi

Za Wiki: Cheat (ang. oszustwo) – łamanie zasad gry komputerowej ustalonych przez jej autorów poprzez modyfikację elementów mechaniki gry .  

Historia stara jak najstarsze gry. Dla kogo, po co i w jakim celu...? Przez nas graczy, by ułatwić sobie przejście kolejnego poziomu, gry, moda, w celu osiągnięcia jak najlepszego wyniku.

Czy warto? Czasami nie, bo w grach sieciowych stworzono mechanizmy które eliminują nieuczciwych graczy nagradzając ich banem. :confused:

Życie? Z całą pewnością 90% graczy ma swoim koncie jakieś oszustwo by sobie pomóc w grze, ułatwić zabawę i nie męczyć się z niewygodna przeszkodą, przeciwnikiem czy zagadką.

Gramy bo kochamy grać, kłamstwo (nieuczciwość) mamy wpisaną w geny bo to natura człowieka więc grzechu chyba nie mamy podrasowując udźwig naszego GG, dobrze gdy na tym się kończy.

Jeśli zaczynamy grzebać głębiej i głębiej to chyba zatracamy się w tym oszukiwaniu i zaczynamy oszukiwać siebie samych sądząc że jesteśmy dobrymi graczami.

Nie jestem super graczem i nie mogę chwalić się przejściem setek gier bo zaliczyłem może kilkadziesiąt, ze STALKEREM jestem od 2009 roku, Zew, potem Cień i Niebo. Uczciwie bez cheatów, forum ST od 2011 roku i pierwsze kroki by ułatwić sobie rozgrywkę.

Moje grzechy W STALKERZE? Udźwig, cena niektórych itemów i właściwości na in plus paru artów by przeżyć ( w Soli, SZramie i TŚ). :sweat:

Myślę że im bardziej ingerujesz w moda, grę, by ją sobie podporządkować tracisz mnóstwo zabawy, zabierasz grze to czym miała być u zarania. 

Pozdrówka dla Was Stalkerzy! :wink:

 

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez pacjent1972
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Miękkich stalkerów teraz robią... spałnery, poradniki, wideo... zabijać bandytów im się chce... OP-2 be, be i jeszcze raz be...

"Casuale" się z was zrobiły, to wam powiem. Sandboxy tylko wam w głowach...

Gdzie się podziała ta ułańska fantazja, pragnienie zdobycia niezbadanych ziem i osiągnięcie nirwany?

"...Dlatego - mimo druty, wieże i strażnice
Tam chcemy dotrzeć, gdzie nam dotrzeć zabroniono..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.