Skocz do zawartości

Videoporadniki do questów Woronina na zagubione papiery


boberm

Rekomendowane odpowiedzi

Anton -  zasadniczo nurtuje mnie jedna myśl. Czy brak zainteresowania tym zestawem questów nie zaskutkuje w póżniejszym okresie  negatywnymi następstwami.I jest to jedyna moja motywacja do zajęcia sie nimi.Przyznam szczerze - że nie  darzę zbyt wielkim szacunkiem tych questów o wydżwieku bardziej ekwilibrystyczno- zręcznościowym , niż to byłoby dopuszczalne w - jakby na to nie patrząc - nawalance z pierwszej osoby, jaką jest Stalker.

 

Edytowane przez boberm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozpoczynając zadania typu "zamówienia" też myślałem iż to TYLKO seria zadań typu "przynieś-strać dużo czasu na zbieranie-a dostaniesz marną nagrodę".Jednak kobal w którymś poście wyprowadził mnie z błędu;) Postanowiłem więc od czasu do czasu zrobić/zdobyć/znaleźć odpowiednie "cele" aby później zdać zadanie, a przy okazji może trafi się coś fajnego? Z tym zbieraniem dokumentów może być podobnie... Inny motyw - mam już przejście do Wsch. Prypeci, jednak trochę innych zadań mnie nęci... a wiem również że na nieznanym terenie saper musi postępować ostrożnie... bardzo ostrożnie... ażeby później nie zepsuć sobie czasem tylko pojedynczego zadania a czasem całej gry. Soljanka była bardzo podstępna:devil: Na razie "wyłożyłem się" (zadanie nadal jest "aktywne", nie jest niezaliczone, choć wiem że już go nie wykonam) tylko na Łowach na Kontrolery.. zadanie niby proste, ALE.... A czeka nas zapewne (poza stricte Soljankowymi zadaniami) WIELE zadań "wielocząsteczkowych" mniej lub bardziej trudnych... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o typowe misje zbierackie, tak, są ważne bo w nagrodę dostajemy elementy konieczne do wykonania innych zadań.  Same miniguny można by odpuścić, w końcu są potrzebne tylko do innej misji zbierackiej. Ale dostajemy też nieznane chipy, z którymi powiązana jest cała osobna historia. A także czasami wyjątkowe artefakty, których inaczej nie można zdobyć, a które też mogą być potrzebne w późniejszym czasie gry. Za jedną z misji dostałem też  biały kombinezon Monolitu. Podobno też będzie potrzebny w jednym z późniejszych zadań. Jeśli chodzi o dokumenty Woronina, nie wiem. W poprzednich wersjach nagrodą był fikuśny Wintorez. Jak ktoś wszystkie zbierze, to się zobaczy co i jak. Chce jednak zauważyć, że cały sens OP-2 tkwi właśnie w szukaniu przeróżnych schowków , czy też dokumentów, lub kombinowaniu jak się do takiego schowka dostać. Jeśli chodzi o samo strzelanie, to takowe znudzi się, zanim GG dotrze do Martwego Miasta. Zresztą moim zdaniem walka jest przerysowana i nie daje frajdy a raczej to czysta męczarnia. Jeśli ktoś dotarł do lokacji z Zewu Prypeci to myślę że przyzna mi rację.

@Anton Gorodecki. Jak będziesz gotowy, przyślij mi sejwa zrobionego na Radarze, przy tunelu z przejściem do Doliny Mroku. Spróbuje ci pomóc z tym zadaniem "Łowy na Kontrolerów". Pamiętaj, że później od tego sejwu rozpoczniesz grę. 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.