Skocz do zawartości

Bonusowe schowki Striełoka


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Witam

Po wielu próbach, po gałązce udało mi się dostać do schowka na drzewie, ale bonusowych schowków niema. Czy ktoś wie o jakichś uwarunkowaniach pojawienia się tych schowków?. Po wzięciu zawartości schowka podstawowego nie pojawiła się informacja o zaliczeniu "znajdź". W schowku było PDA, ale żadnych ciekawych informacji na nim nie było, u Doktora żaden dialog się nie pojawił. Wczytałem zapis przed wzięciem schowka i "ciągnę" inne wątki, może z czasem coś się odblokuje.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na drodze do schowków są "restryktory" uaktywniające wykonanie zadania. Do schowka Striełoka na drzewie trzeba zacząć iść z teleportu na ATP -lądujesz na dachu w Prypeci. Z tego dachu skaczesz na linię wysokiego napięcia - po niej dochodzisz do drzewa i schowka - wtedy zadanie się zaliczy. Każda inna droga nie da Ci sukcesu. Zauważyłeś z pewnością, że drzewo jest chronione na pewnym poziomie teleportem. Musisz te zadanie zrobić z kabli - inaczej się nie zaliczy. Po tym będziesz miał bonusowe schowki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Więc ten filmik wprowadza w błąd pokazując w wariancie 2 że można wejść po gałęzi i schowki bonusowe będą. Brak jakiegokolwiek wspomnienia o potrzebie wejścia z innej lokacji jest kolejnym gwoździem do trumny tego moda u mnie. Wielkie dzięki za naprowadzenie na ATP (sprawdzę wieczorem), ale to chyba nie tak powinno być, że bez szukania pomocy na forach i w poradnikach gracz utyka w martwym punkcie i poziom zniechęcenia rośnie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też podchodziłem do tego schowka od ATP bo jak zrobiłem tak jak na filmiku to następnych nie było, nawet w celu sprawdzenia poprawiłem w plikach zasięg rączek i wziąłem zawartość plecaka z ziemi i zadanie nie zaliczało się, a poza tym z ATP jest prościej i wygodniej niż skakać po tym drzewku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten filmik pokazuje ci bonusowe schowki :cool:

Przecież schowek Striełoka znalazłeś :blink:

to teraz ruszaj dalej po drutach jak w tym filmiku:biggrin:

 

 

Ja mam problem z teleportem w X-16 jak mam ten kwest zaliczyć jak mnie wrzuca w przejście między lokacjami i do góry nie póję !!!

Może jakiś pomysł

ss_mietek_11-02-15_14-07-01_(l08u_brainlab).jpg

ss_mietek_11-02-15_14-00-23_(l08u_brainlab).jpg

Edytowane przez Łobuz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.