Skocz do zawartości

Rise of the Tomb Raider


pacjent1972

Rekomendowane odpowiedzi

bea10dfe-a318-452f-a7e8-1041bf0c0dd6.jpg

Kolejna odsłona kultowej już serii o Larze Croft. Przypomnijmy że do tej pory ukazały się:

Gry multiplatformowe:

1996: Tomb Raider
1997: Tomb Raider II
1998: Tomb Raider III
1999: Tomb Raider: The Last Revelation
2000: Tomb Raider: Chronicles
2003: Tomb Raider: The Angel of Darkness
2006: Tomb Raider: Legenda
2007: Tomb Raider: Anniversary
2008: Tomb Raider: Underworld
2013: Tomb Raider
2015: Rise of the Tomb Raider
Spin-offy

2010: Lara Croft and the Guardian of Light
2014: Lara Croft and the Temple of Osiris
Dodatki

1998: Tomb Raider: Unfinished Business
1998: Tomb Raider II: The Golden Mask
2000: Tomb Raider III: The Lost Artifact
2009: Tomb Raider Underworld: Beneath the Ashes
2009: Tomb Raider Underworld: Lara's Shadow
Gry przeznaczone na konsole przenośne:

1996: Tomb Raider (Nokia N-Gage)
2000: Tomb Raider (GameBoy Color)
2001: Tomb Raider: Curse of the Sword (GameBoy Color)
2002: Tomb Raider: The Prophecy (GameBoy Advance)

Wczoraj miała premierę na Xbox-ie cześć ostatnia j/w, graczom PC-towym pozostaje czekać do kwietnia przyszłego roku na premierę dla nich właśnie.

Rise of the Tomb Raider na platformę PC Windows kontynuuje historię opowiedzianą w poprzedniczce. Wydarzenia, jakie miały miejsce na wyspie Yamatai, odcisnęły piętno na bohaterce, czyniąc ją twardszą i bardziej bezwzględną, a zarazem niespokojną kobietą... :wink:

Więcej o grze na stronie domowej: http://www.tombraider.com

Oraz tutaj: http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=24166

Grałem - (liśmy) w Tomb Raider z 2013 roku, a to za sprawa mojej kobiety która lubi tą serię, nie jest źle jak tak liniowa grę. :wink:

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja lubię pannę Croft i jej przygody. Nie grałem we wszystkie części, w starszych zrażało mnie fatalne sterowanie. Ale od Legendy, czyli jak za serię wzięło się Crystal Dynamics, zaliczyłem wszystko. Ze starszych to tylko wymęczyłem Anioła Ciemności. Lubię takie zręcznościówki. We wszelkie Assassiny i Prince of Persia też pykam namiętnie. Konsoli specjalnie dla Lary nie kupię, ale jak wyjdzie na PC to jak najbardziej pogram. W ostatnim Tomb Raiderze komiczne było to dziewicze popłakiwanie Lary. Najpierw " o jejku, co teraz będzie" a potem eksterminacja ze 20 niemilców. A potem znowu "buuuu, co ja zrobiłam". Ale grało się całkiem fajnie.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie najwyżej cenię trylogię "Piaski Czasu". Jakoś nie może mi się znudzić. Nawet na kolekcjonerkę się swego czasu wykosztowałem :). Z Assassinów najlepsza jest chyba dwójka, choć Black Flag też trzyma poziom. Fajnie się piraci choć z assasynami niewiele ma to wspólnego. Z Tomb Raiderów lubię wracać do  Anniversary. Może dlatego, że nikt tam nic nie gada. Same czyste łażenie po lochach, bez żadnych komentarzy.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy się, twoja młodsza córka ma świetny gust :thumbsup:. Sprezentuj jej pod choinkę Księcia Persji. Na pewno jej się spodoba. Ale trylogię Piaski Czasu. Czyli "Piaski Czasu", "Dusza Wojownika" i " Dwa Trony". To co później wydał Ubisoft w tej serii już nie jest takie fajne. 

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.