Skocz do zawartości

Wylot w X-10


Rekomendowane odpowiedzi

Pomocy spotyka mnie to już drugi raz https://stalkerteam.pl/topic/7848-wylot-w-labiryncie/ tym razem w x-10 ten sam błąd ten sam zapis logu gra sypie się od razu po wejściu na lokacje x10 idę tam dokonać zwiadu w niewidzialnym egzo

[error]Expression    : fatal error
[error]Function      : CScriptEngine::lua_error
[error]File          : E:\stalker\sources\trunk\xr_3da\xrGame\script_engine.cpp
[error]Line          : 73
[error]Description   : <no expression>
[error]Arguments     : LUA error: f:\00\stalker op-2\gamedata\scripts\amk_anoms.script:365: attempt to index field '?' (a nil value)
 
mój save

zwiad.dds

zwiad.sav

proszę o pomoc gdyby mógł mi ktoś przesłać swój save

 

Edytowane przez Ranger801
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś pokręciłeś. Jeżeli to misja "Zwiad", po otrzymaniu której wstawiłeś sejwa to nie masz iść do laboratorium X-10 tylko do Warlabu. Niewidzialne egzo nie jest ci potrzebne. Raczej sporo amunicji. Misja w X-10, z niewidzialnym egzo jest daleko później przy zadaniach związanych z wyprawą do Martwego Miasta i Błyskawicą. Wejście do Warlabu znajduje się na Radarze, ale przy skrzyżowaniu z drogą do Prypeci. Jest takie pomieszczenie przy granicy z lasem gdzie wchodzi się po drabince. Są też drzwi kodowe do których kod daje Siak po wykonaniu dla niego kilku zadań pobocznych. A więc w którym laboratorium masz ten wylot? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

@tybet64 - Masz aktywne zadanie od Kostii, na schowek w X-10. Będzie "telepało" Cię po całym laboratorium, dopóki nie zbierzesz tego schowka przechodząc przez teleporty zgodnie ze wskazówkami. Po tym skrypt się dezaktywuje i X-10 jest dostępne normalnie.

PS. : Cziterka nie pomaga na to, bo są restryktory. Gdzieś na Forum był patch na ominięcie tego (skryptu) - musisz poszukać, jeżeli masz problem z tym schowkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, tybet64 napisał:

Jeszcze jedno pytanie choć nie na temat. Kupiłem od Sacharowa "Żywe Serce", czy muszę szukać tej recepty?

Raczej tak. Bo mod nie zawsze akceptuje "zamienniki".

Jesteś na MW w tym miejscu zawsze robię sobie schowek przed ostatni spotkaniem z Gawrem który 
ograbia GG ze wszystkiego najlepiej przed tym też zrobić zakupy za całą kasę bo odzyskuje się niewiele.
Po oddaniu dokumentów Gawrowi idź do Jakuta itd... (w DM Blendę śmiało możesz zabić)

dokumenty dla gawra.dds
dokumenty dla gawra.sav     

Polecam korzystanie z poradnika do wcześniejszej wersji ale warto:

 

 

Edytowane przez kazik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Witam.Gram kolejny raz w tego moda(tym razem Repack) i znowu ten sam problem chociaż trochę inny. Jak szukałem schowka Kostii to doszedłem chyba do tego pomieszczenia na dole gdzie są pijawki i rzuciło mnie do schowka. Wcześniej nic się nie działo. Dopiero jak wychodziłem z labu to mnie porzucało ale wyszedłem.Teraz nie mogę się dostać do tego nieboszczyka. Jest ponoć jakaś poprawka na ominięcie tego ale ni czorta nie mogę znaleźć a nie chce mi się wracać bo jestem daleko w przodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Chodzi mi o te do schowka Kostii (te całe restryktory czy coś). Jak szukałem tego schowka to w którymś pomieszczeniu przerzuciło mnie do niego i zabrałem co w nim było. Dopiero jak wychodziłem z labu to mnie zaczęło rzucać gdzie popadnie. I teraz nie mogę się swobodnie poruszać. A ten doktorek nie wiem jak zginął bo jak wywalałem różne badziewie z plecaka do tej skrzynki przy wejściu to mi się zadanie zaliczyło.

rad1.dds

rad1.sav

A teraz mam problem ze schowkiem Ducha. Chyba jest w jakimś pomieszczeniu do którego nie mam dostępu.

Edytowane przez tybet64
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, tybet64 napisał:

A teraz mam problem ze schowkiem Ducha. Chyba jest w jakimś pomieszczeniu do którego nie mam dostępu.

Problemy w X-10 będą ponieważ nie masz wyłączonych teleportów.
Z tego co wydumałem schowek Ducha miałeś już częściowo zrobiony. 
PDA Ducha miałeś w plecaku ale brakowało w nim dwóch artefaktów Pióro i Piaskowiec.
Ponieważ plecak w schowku był pusty dodałem do inwentarza te dwa arty i zadanie się zaliczyło bez ruszania z miejsca.
Zagadaj z Duchem:

rad1 ok.dds
rad1 ok.sav

 

 

 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.