Skocz do zawartości

Foto Sarkofagu


Rekomendowane odpowiedzi

Prosím o informaci kdy se má dělat foto sarkofágu na CEA 2.Koukal jsem na video nápovědu ale foto se nechce povést.Zkoušel jsem se zoom i bez ale nic.Jediné co mně napadá že ho dělám brzy,že jsem nesplnil nějaký úkol.Ukončil jsem hlavní linii,odmítl přistoupit do Z grupy,jsem na CEA 2 a chci fotit.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jak wczytuję twojego sejwa to mnie wywala z logiem wskazującym na brak jakiegoś przedmiotu. Chodzi o coś bez nazwy. W opisie jest tylko cudzysłów.

Expression    : fatal error
Function      : CInifile::r_section
File          : E:\stalker\sources\trunk\xrCore\Xr_ini.cpp
Line          : 342
Description   : <no expression>
Arguments     : Can't open section ''

Pamiętam, że jak grałem za pierwszym razem, miałem coś takiego w plecaku. Nie wiadomo co to było. Zdaje się, że jako i ikonkę miało znaczek radiacji. Jeżeli masz coś takiego w plecaku o nazwie """ to pozbądź się tego, najlepiej na innej lokacji, i jeszcze raz zrób zapis do zrobienia fotki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Prosím znovu o pomoc s fotem sarkofágu.Padl mě HD a hru jsem musel začít hrát znovu.Opět jsem zůstal viset na fotce sarkofágu.Snažím se o foto už 3 hodiny a nic.Hraji na repack.V batohu nemám nic,vše jsem nechal na CA1.Zkoušel jsem všechny pozice,se zoomem,bez zoomu.Prostě nevím v čem to je,nějaký bug jen u mne nebo co.

Tady dávám svoje save,kdyby někdo byl tak dobrý a nahrál je,vyfotil sarkofág a poslal zpět.Minule mě zachránil od zhroucení a rozmlácení klávesnice @kobal.

Děkuji.

https://ulozto.cz/!t2jtV66CJ2Fw/savedgames-zip

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takže jsem na to přišel.:037:

Vše byla moje vina.V rámci vylepšení postavy jsem někde četl že změnou položky disp_base  v souboru actor.ltx se zvýší přesnost střelby actora.

Změnil jsem tedy  položku:

disp_base                    = 0.51

na

disp_base                    = 0.01

Ve finále bohužel nešlo vyfotit sarkofág.

Pozor tedy na úpravy!!Mě to stálo 3 hodiny života než jsem na to přišel.:020:

Edytowane 11 godzin temu przez Hobby

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.