Skocz do zawartości

Schowek Monolitu


Rekomendowane odpowiedzi

Witam STALKERSKĄ Brać.

W moim PDA wisi zadane na schowek monolitu.. Jest w nim tekst że strzeże go 13 strażników i trzeba o tym pogadać ze stalkerami w Zonie.
Czy ktoś mi podpowie jak dalej ruszyć to zadanie. Wiem że to ma coś wspólnego z Daragunowem ale gdzie on jest?
Chciałem robić zadanie dla Resident Evil który stoi na Skadowsku ale on mówi że żeby wykonać jego zadanie muszę najpierw  znaleźć schowek Monolitu.....

 

   

Edytowane przez kazik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź.
Wiem, że Dragunow powinien być w jednym z domów piętrowych ale obszedłem wcześniej wszystkie i gościa nie ma..
W miejscu które wskazałeś szukałem wczęśniej jest Rubinowicz i nikt wiecej. Więc może uściślę pytanie dlaczego nie ma Rubinowicza w Centralnej Prypeci?

Edytowane przez kazik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

W miejscu które wskazałeś szukałem wczęśniej jest Rubinowicz i nikt wiecej. Więc może uściślę pytanie dlaczego nie ma Rubinowicza w Centralnej Prypeci?

Draugonov będzie tam na 100% tylko tak jak napisał Anton pojawi się dopiero jak odkryjesz adres Zbrojmistrza, a Rubinowicz jest w bloku zaraz przy dworcu autobusowym w pierwszej klatce na 1-szym piętrze.

Edytowane przez carlopapa
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dzisiaj mam dość... Nie wiem czy chodzi o informatora w Barze Kabla a jeśli tak to nie ma on żadnego dialogu o zbrojmistrzu.. No nic gdyby coś pozostanę przy głównych wątkach. Teraz robię zadanie dla Fenrira na jego zapasowy schowek w LImańsku i też to jest zagadka bo jedyny tunel jaki tam znam a o którym mówi wskazówka jest pusty.   

Edytowane przez kazik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Zbrojmistrzu powie ci Wasyli na Bagnach. Zaraz po tym jak przyniesiesz mu maść od Kałmuka. On też nakieruje cię na Kabla w Barze. Kabel powie ci adres Zbrojmistrza w Prypeci jak przyniesiesz mu dłoń czarnego bibliotekarza. Pewnie masz takie zadanie w PDA tylko już zapomniałeś o co chodzi. Jak Kabel da ci namiar na Zbrojmistrza to pojawi się też Dragunow.

Drugie leże Fenrira w Limańsku tutaj.

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZIĘKI za podpowiedzi !
Nie miałem tego zadania w PDA ale.... sprawa ruszyła z miejsca.
Zaczyna się od Wasylia na Bagnach - rozmawiałem potem z Danem potem z Kablem w Barze i pojawiło się parę dodatkowych zadań. Jutro idę po miny czyli z przytupem zdobywać Agroprom. Potem będę polował na Czarnego Bibliotekarza. Zalczę nockę na Bagnach żeby upolować wrednego kotrolera dla Dana i wracam do Kabla po adres Zbrojmistrza :)

Oddzielne podziękowania dla @kobal za namiary na zapasowy schowek Fenrira w Limańsku! 

Jeszcze jedno pytanie.

W Prypeci zabiłem Rubinowicza ale dodam że w obronie własnej... 
Czy jest on jeszcze potem potrzebny w grze?
Jestem na etapie robienia schowków Fenrira który jest na Skadowsku.

Edytowane przez kazik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

W Prypeci zabiłem Rubinowicza ale dodam że w obronie własnej... 
Czy jest on jeszcze potem potrzebny w grze?

Nie nie jest już do niczego potrzebny, jeśli ty byś go nie zabił to sam by popełnił samobójstwo poprzez strzał w głowę (proszę mnie poprawić jeśli się mylę)

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.