Skocz do zawartości

Problem z Oblivion Lost 3.1 - Generatory


bacenty

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jakiś czas temu zamieniłem sobie OL 2.2 na OL 3.1 i trochę zaskoczył mnie brak teleportów za CNPP ;-)

Jeszcze bardziej zaskoczył mnie widok Priboi'a z kolegami i zadanie, jakie mi zlecił. Ale nic to, pomyślałem i ochoczo zacząłem szukać fragmentów.

Wszystko było dobrze do momentu, kiedy wszedłem do lokacji Generatory - jakieś 10 sekund w terenie i nagła śmierć bez żadnego widocznego powodu. Nikt nie strzela; nie ma mutantów, anomalii, promieniowania, emisji, czy PSI-emisji. Nie jestem ranny, więc nie krwawię; pasek zdrowia full; kombinezon wypasiony (exo, exo Kła, albo Skat 9M); na pasie: simbion, mica, moonlight, crystal i soul drops. Idę sobie i szukam, a tu nagle - zgon. Respawn = zgon. Kolejny respawn = zgon (da capo senza fine...)

Help, plizzz, anyone!!!

Dodałem minutowy filmik na YouTubie przedstawiający jedną z moich licznych śmierci... Nie jestem jutuberem, nie umiem robić filmów, więc nie przyjmuję ewentualnego hejtu - znaczy, walę w ryj.

 

Edytowane przez bacenty
dodany content
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za Re: tom3kb.

Chomikiem, cholercia, chomikiem ;-) Każdą broń rozładowuję przed sprzedażą. Już wiem, co sknociłem - Kanyhalos podpowiedział mi, że błąd polega na spawnowaniu kombinezonu MZ-X przed Lab-26. Wtedy nawet nie wiedziałem o istnieniu tego laba. Po prostu wyciągnąłem kilka ciuchów z uniqueitems i wrzuciłem jako reward do taskmanagera... A tak naprawdę powodem nie była chęć posiadania wypasionego outfitu, tylko szukałem skubanego tactical abakana i nie mogłem go nigdzie znaleźć. Potem okazało się, że Friar jest tuż obok Pokera w Dead City... Wróciłem do starych save'ów sprzed spawnu i czuję się, jakbym dinozaura odkopał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Meta zablokował(a) i odblokował(a) ten temat
  • Meta zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.