Jump to content

Zupełnie nietypowy błąd.


assassing
 Share

Recommended Posts

Witam znów nie potrafię sobie sam poradzić wyskakuje mi błąd o takim logu [error]Expression : fatal error [error]Function : CScriptEngine::lua_error [error]File : E:\stalker\sources\trunk\xr_3da\xrGame\script_engine.cpp [error]Line : 73 [error]Description : [error]Arguments : LUA error: ...ishing\s.t.a.l.k.e.r\gamedata\scripts\amk_mod.script:2787: attempt to index local 'respawner' (a function value) Nie jest on zwiazany z konkretną lokalizacją a raczej godznią pojawia się zawsze ok godziny 16:26 według czasu zony nie ważne w jakiej by się nie znajdowało lokalizacji czy jaką misję by się właśnie realizowało. Nie pomaga położenie się spać czy w ostatniej chwili użycie teleportu. Po znalezieniu się w nowej lokalizacji czy obudzeniu się błąd i tak wyskakuje. Próbowałem zmienić linijkę tego pliku która powoduje błąd, ale błąd nadal pojawia się o tej samej godzinie tylko że o innym oznaczeniu. Proszę o pomoc gdyż na innych forach nawet rosyjskich nie ma infomacji na ten temat, google bezsilne, (przynajmniej ja nie znalazłem). Proszę o jakieś sugestie. Jeśli potrzeba więcej informacji napiszę.

Link to comment
Share on other sites

... spróbuj wywołać burzę...według sposobu portalsa ...wgraj najnowsze spolszczenie..28.12 ...wykonaj twardy zapis chwilę przed wystąpieniem błędu i wczytaj na nowo (przed wystąpieniem błędu ..jeżeli nie pomoże po wystąpieniu błędu) Dziwne bo na te błędy zawsze pomagała zmiana, lub powtórka lokacji...:P

Link to comment
Share on other sites

Wywołanie emisji też nie skutkuje, sprawdziłem już wcześniej, sprawa tym razem nie dotyczy spolszczenia, na rosyjskiej wersji jest tak samo. Najnowsze spolszczenie już wgrałem, u mnie wywala bo jestem pod koniec gry i wszystkie kwesty w których otrzymuje sie dodatkowe egzy już dawno rozwiązane, dlatego piszę że nigdy wcześniej nie spotkałem się z takim błedem, na którego nie ma obejścia, lub rozwiązania. Nawet google bezsilne. Przez dwa dni walki z tym błędem nie udało mi się nawet zbliżyć do rozwiązania. Próbowałem zmenić linijkę w pliku która powoduje błąd na kilka różnych sposobów, najdalej posunąłem się gdy zamiast spawnerowania stalkerów poleciłem by spawnerowało mutanty gra wtedy wczytywała się i opalała ale o tej samj godzinie wyskakiwał inny błąd zwiazany z innym plikiem.

Link to comment
Share on other sites

Wstępnie pomogło jutro potwierdze ostatecznie. Otworze plik w notatniku porównam z orginałem i zobacze gdzie tkwi zmaina. Nie pomyślałm że rozwiązanie innego błędu może rozwiązać i mój. Wielkie dzięki za pomoc jak wszystko będzie ok napisze i postawie flaszke. Dzięki jeszcze raz ten plik zadziałał. Pozdrowienia.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity