Skocz do zawartości

Zupełnie nietypowy błąd.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam znów nie potrafię sobie sam poradzić wyskakuje mi błąd o takim logu [error]Expression : fatal error [error]Function : CScriptEngine::lua_error [error]File : E:\stalker\sources\trunk\xr_3da\xrGame\script_engine.cpp [error]Line : 73 [error]Description : [error]Arguments : LUA error: ...ishing\s.t.a.l.k.e.r\gamedata\scripts\amk_mod.script:2787: attempt to index local 'respawner' (a function value) Nie jest on zwiazany z konkretną lokalizacją a raczej godznią pojawia się zawsze ok godziny 16:26 według czasu zony nie ważne w jakiej by się nie znajdowało lokalizacji czy jaką misję by się właśnie realizowało. Nie pomaga położenie się spać czy w ostatniej chwili użycie teleportu. Po znalezieniu się w nowej lokalizacji czy obudzeniu się błąd i tak wyskakuje. Próbowałem zmienić linijkę tego pliku która powoduje błąd, ale błąd nadal pojawia się o tej samej godzinie tylko że o innym oznaczeniu. Proszę o pomoc gdyż na innych forach nawet rosyjskich nie ma infomacji na ten temat, google bezsilne, (przynajmniej ja nie znalazłem). Proszę o jakieś sugestie. Jeśli potrzeba więcej informacji napiszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... spróbuj wywołać burzę...według sposobu portalsa ...wgraj najnowsze spolszczenie..28.12 ...wykonaj twardy zapis chwilę przed wystąpieniem błędu i wczytaj na nowo (przed wystąpieniem błędu ..jeżeli nie pomoże po wystąpieniu błędu) Dziwne bo na te błędy zawsze pomagała zmiana, lub powtórka lokacji...:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wywołanie emisji też nie skutkuje, sprawdziłem już wcześniej, sprawa tym razem nie dotyczy spolszczenia, na rosyjskiej wersji jest tak samo. Najnowsze spolszczenie już wgrałem, u mnie wywala bo jestem pod koniec gry i wszystkie kwesty w których otrzymuje sie dodatkowe egzy już dawno rozwiązane, dlatego piszę że nigdy wcześniej nie spotkałem się z takim błedem, na którego nie ma obejścia, lub rozwiązania. Nawet google bezsilne. Przez dwa dni walki z tym błędem nie udało mi się nawet zbliżyć do rozwiązania. Próbowałem zmenić linijkę w pliku która powoduje błąd na kilka różnych sposobów, najdalej posunąłem się gdy zamiast spawnerowania stalkerów poleciłem by spawnerowało mutanty gra wtedy wczytywała się i opalała ale o tej samj godzinie wyskakiwał inny błąd zwiazany z innym plikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstępnie pomogło jutro potwierdze ostatecznie. Otworze plik w notatniku porównam z orginałem i zobacze gdzie tkwi zmaina. Nie pomyślałm że rozwiązanie innego błędu może rozwiązać i mój. Wielkie dzięki za pomoc jak wszystko będzie ok napisze i postawie flaszke. Dzięki jeszcze raz ten plik zadziałał. Pozdrowienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.