Skocz do zawartości

Cofanie Patcha


Łobuz

Rekomendowane odpowiedzi

Wątpię by sie ci to udało.Co innego cofać zainstalowanego patcha a co innego takiego już zintegrowanego.Natomiast robiło się to tak 1. W polu uruchom wpisujesz Regedit (otwiera się edytor rejestru) 2. Przechodzisz do klucza HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\GSC Game World\STALKER-SHOC 3. Modyfikujesz wartość klucza InstallVers z wyższego patcha na 1.0001 4. Instalujesz potrzebny patch w tym wypadku 1.0004 Zastrzegam że to wcale nie musi się udać.Ja zapewne ściągnął bym z torrentów normalną wersję stalkera nawet rosyjską co jeżeli chcesz grać w soljankę nie będzie ci przeszkadzać , a że masz orginał to jesteś poniekąd usprawiedliwiony :P. Albo odżałował bym ze 30pln i kupił na allegro używkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety sama edycja klucza nie wiele da ...w temacie który jest w linku dodałem drugą, bardziej wiarygodną metodę zmiany patcha..i to z niej radziłbym skorzystać...

Inna metoda adaptacji gry z 1.006 - 1.005..do patcha 1.004.:

http://www.wyslijto.pl/files/download/25yujkrm5x

Jeszcze żebyś napisał jak to zainstalować (kolejność plików)

- na czystą grę czy na Solyankę;):P

Kolega kupił wersje premium tam patche są osobno :P

Ja o połowę tańszą ale z zintegrowanym patchem:@

Dopiero po zainstalowaniu zobaczyłem że jest Patch , w opisie na pudełku nic nie było:@

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj ściągnąłem sobie ten pliczek i moim zdaniem to nie żaden antypatch tylko adaptacja soljanki by chodziła pod patchem 1.0005 lub 1.0006.Cóż w twoim wypadku to może być rozwiązanie. Czyli instalujesz swoją grę fabrycznie spatchowaną do 1.0006 następnie całą soljankę w/g instrukcji .Potem podmieniasz odpowiedni plik xrgame.dll (w twoim przypadku ten z folderu bin 1.0006) w folderze bin i kopiujesz gamedatę pozwalając na zamianę plików .Tak ja to rozumiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie to soljanka jest pod wersję 1.004 stalkera. Jest adaptacja pod 1.005-1.006, jak się zachowuje na tych wersjach gry, jest więcej wypadów na pulpit?

Niestety ale mimo licznych prób instalacji żaden z powyższych sposobów nie zadziałał poprawnie :P

Jeżeli gra startowała to nie można było wczytać zapisów ;)

(Auto ,ręcznych i szybkich żadnych nie mogłem wczytać )

Ściągnąłem Pirata i na nim gram :)

Ale 32 zł wydałem na darmo :P Płyta poszła do Archiwum;)

Może w przyszłości się przyda:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Sprawdzę jak tak raz jeszcze, bo w instrukcji którą mi podrzuciłeś stało by zmienić na 1.000- ale patch sie zainstalował Edit: Kurcze chyba wiem co już jest, ale się przykręciłem - grę mam zainstalowana na dysku D, a patch instaluje sie na C Edit: Sam juz nie wiem spróbowałem raz jeszcze zainstalować patcha i sprawdzić czy jest opcja zmiany ścieżki instalacji tego patcha - to otrzymuje info ze patch jest juz zainstalowany(po uruchomieniu w dole okna gry pokazuje że jest wersja 1.006)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patch sam szuka ścieżki do instalacji i nie trzeba nic zmieniać. Jeżeli patch się zainstalował to powinno być wszystko ok. Mam nadzieję ,że po zmianie w rejestrze zapisałeś zmiany i zrobiłeś restart kompa...jeżeli nie to wywal grę, najlepiej RevoUninstaler z głębokim skanowaniem rejestru i powtórz jeszcze raz wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.