Jump to content

Topielce


Recommended Posts

Jestem prawie na początku gry i w kordonie otrzymałem zadanie na znalezienie brzytwy w tunelu kolejowym. Gdy biorę zawartość schowka pojawia się z 80 zombi, i o tyle jestem w stanie zrozumieć że zwykłe zombi można zabić. Ale wśród nich jest z 6 Topielców. Takich przezroczystych zombie. I moje pytanie brzmi... jak ich zabić? Władowałem jednemu 3 granaty 50 ammo ze strzelby i 120 z mp5 wszystko w headshota. A on sobie radośnie dalej na mnie biegnie WTF?

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, kazik napisał:

Na forum mamy wyszukiwarkę wpisz brzytwa :)

Nie pomyślałem o tym :D

Właśnie w tym sęk że za pierwszym razem olałem ich i uciekłem. Ale gdy wróciłem z wysypiska żeby oddać dla Pietruchy broń to nie mogłem z nim gadać ponieważ za każdym loadem gdy wchodziłem już na teren w którym się znajduje ze wzgórza nadciągała wataha zombie xD no i już nie miałem wyboru musiałem się przemóc ich pozabijać. Na topielców odziwo bardzo skuteczna jest butla z gazem. Zebrałem ich wszystkich obok wyrzuciłem  butle i ją zdetonowałem, od razu wszyscy zabulgotali odgłosem deada xD

Link to comment
Share on other sites

Ja raz załatwiłem tą całą grupę zombie chyba 3 granatami, jak otworzyłem schowek i się zrespili to zaraz z góry z tunelu rzuciłem ze 3-4 granaty i wszystko praktycznie padło ale, że grałem na cienkim kompie to dostał po tym takiej zadyszki, że nie dało się chodzić ;)

A tak normalnie to sobie wyciągałem po 10 zombiaków na łąkę albo do ATP i je zabijałem, potem kolejna grupa. Na koniec zostawiłem sobie te topielce i parę granacików i po sprawie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity