Skocz do zawartości

Znikający Andersen


kobal

Rekomendowane odpowiedzi

Opiszę tu pokrótce mój problem z Andersenem na Generatorach.Otóż po wysłaniu zwłok Muchy do Czarnego Doktora zgodnie z jego poleceniem udałem się powtórnie na Generatory by pomóc Andersenowi uruchomić jeden z generatorów.Niestety po przybyciu na lokacje Andersena nie ma tak samo jak i drugiego naukowca.Po przeszukaniu lokacji,zwiedzeniu sąsiadujących, wywołaniu emisji, porcji bluzgów i wylaniu swych żalów na shoutboxie zrobiłem jedno co było można czyli zacząłem wczytywać wcześniejsze sejwy.Na początek sejw z przed wyprawy na Czarnobyl 2 po artefakt.Zamiast na Czarnobyl na Generatory patrzę naukowców nie ma.Sejw z Generatorów zaraz po zdobyciu bazy naukowcy są.Kilka prób opuszczenia lokacji i powrót naukowcy są.No to idę zgodnie z linią fabularną czyli wyciągam Muche z Pieczary odprowadzam do ogniska i ide na Radar po lalkę a następnie do Klonowa po artefakt.Wpadam kontrolnie na Generatory i naukowców nie ma.No to zawężam jeszcze bardziej odprowadzam Muchę do ogniska ,nie czekam na sms od Ducha w sprawie lalki tylko grzeję na Generatory i naukowców nie ma.Czyli problem pojawia się z chwilą uwolnienia Muchy z Pieczary na Niezbadanych Terenach.No i kicha nie wiem jak z tego wyjść i nic juz nie przychodzi mi do głowy.Gra jak na razie zablokowana bo nic innego do roboty już nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem rozwiązany i to nie żaden bug czy inne coś tylko mnie Zona ukarała za zbytnią pewność siebie.Cały czas jak głupi ,przyzwyczajony że na tym etapie gry wszystko odbywa się SMS-ami,po zestrzeleniu helikoptera z Muchą i wezwaniu Czarnego Doktora szłem do Pieczary.Tam nastepowała wymiana SMS z Kłem i informacja że trzeba się udać na Generatory do naukowców.No i ja który wszystko wiem o soljance ;) zaraz po tym teleportowałem się na MW i dalej na Generatory gdzie jak pisałem wyzej nikt na mnie nie czekał.A tymczasem po wymianie SMS-ów z Kłem trzeba trochę odczekać i następuje kolejna wymiana SMS-ów z Łukaszem,Woroninem i próba połączenia z Panterą.Dopiero po tym aktywuje się w PDA zadanie Włączyć Trzeci Generator i oczywiście Andersen jest na miejscu.Wracam do gry i pamiętajcie że prawdziwy stalker nigdzie się nie śpieszy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Wszystko się zgadza, ale jest problem z pozostałymi SMS-ami, tj. od Łukasza, Woronina i próba połączenia z Panterą...czekam i czekam i nic...cisza jak w grobowcu rodzinnym...a tak w ogóle gra mi na NT niesamowicie zacina, co przedtem tego nie było...a o sejwie to zapomnieć...zaraz wywala do pulpitu.. :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli coś pewnie nie wczytało ci się jak należy i gra wariuje. Wczytaj zapis z poprzedniej lokacji i jeszcze raz wejdź na NT. Odnośnie sms, nie pamiętam już za dobrze, możliwe by je aktywować trzeba się kawałek przejść, trafić w konkretne miejsce. Jak pamiętam gdy miałem ten kłopot to smsy pojawiły mi się po drodze z pieczary do leśniczówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już jest dobrze..musiałem pójść do Tajnej Pieczary i na miejscu były pozostałe SMS...tylko niezrozumiałe jest dla mnie to, że byłem nieraz na NT i gra mi się nie zacinała...a podczas tego questu z Muchą myślałem, że wyjdę z siebie...podejrzewam, że za dużo było jednocześnie sms i jeszcze się nakładały na siebie i gra nie dawała sobie z tym natłokiem wiadomości radę...twórcy tego moda chyba przedobrzyli...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potem jeszcze możesz mieć problem z niewyrabiającym kompem, gdy będziesz pakował Muchę do helikoptera i zostanie on zestrzelony. Ten fragment gry był nie do przejścia dla mojej ówczesnej maszynki i Malakas przeszedł dla mnie ten moment, a ja zacząłem od nowej lokacji. Potem już więcej z NT nie było problemów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.