Jump to content

Znikający Andersen


kobal

Recommended Posts

Opiszę tu pokrótce mój problem z Andersenem na Generatorach.Otóż po wysłaniu zwłok Muchy do Czarnego Doktora zgodnie z jego poleceniem udałem się powtórnie na Generatory by pomóc Andersenowi uruchomić jeden z generatorów.Niestety po przybyciu na lokacje Andersena nie ma tak samo jak i drugiego naukowca.Po przeszukaniu lokacji,zwiedzeniu sąsiadujących, wywołaniu emisji, porcji bluzgów i wylaniu swych żalów na shoutboxie zrobiłem jedno co było można czyli zacząłem wczytywać wcześniejsze sejwy.Na początek sejw z przed wyprawy na Czarnobyl 2 po artefakt.Zamiast na Czarnobyl na Generatory patrzę naukowców nie ma.Sejw z Generatorów zaraz po zdobyciu bazy naukowcy są.Kilka prób opuszczenia lokacji i powrót naukowcy są.No to idę zgodnie z linią fabularną czyli wyciągam Muche z Pieczary odprowadzam do ogniska i ide na Radar po lalkę a następnie do Klonowa po artefakt.Wpadam kontrolnie na Generatory i naukowców nie ma.No to zawężam jeszcze bardziej odprowadzam Muchę do ogniska ,nie czekam na sms od Ducha w sprawie lalki tylko grzeję na Generatory i naukowców nie ma.Czyli problem pojawia się z chwilą uwolnienia Muchy z Pieczary na Niezbadanych Terenach.No i kicha nie wiem jak z tego wyjść i nic juz nie przychodzi mi do głowy.Gra jak na razie zablokowana bo nic innego do roboty już nie ma

Link to comment
Share on other sites

Problem rozwiązany i to nie żaden bug czy inne coś tylko mnie Zona ukarała za zbytnią pewność siebie.Cały czas jak głupi ,przyzwyczajony że na tym etapie gry wszystko odbywa się SMS-ami,po zestrzeleniu helikoptera z Muchą i wezwaniu Czarnego Doktora szłem do Pieczary.Tam nastepowała wymiana SMS z Kłem i informacja że trzeba się udać na Generatory do naukowców.No i ja który wszystko wiem o soljance ;) zaraz po tym teleportowałem się na MW i dalej na Generatory gdzie jak pisałem wyzej nikt na mnie nie czekał.A tymczasem po wymianie SMS-ów z Kłem trzeba trochę odczekać i następuje kolejna wymiana SMS-ów z Łukaszem,Woroninem i próba połączenia z Panterą.Dopiero po tym aktywuje się w PDA zadanie Włączyć Trzeci Generator i oczywiście Andersen jest na miejscu.Wracam do gry i pamiętajcie że prawdziwy stalker nigdzie się nie śpieszy :)

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Wszystko się zgadza, ale jest problem z pozostałymi SMS-ami, tj. od Łukasza, Woronina i próba połączenia z Panterą...czekam i czekam i nic...cisza jak w grobowcu rodzinnym...a tak w ogóle gra mi na NT niesamowicie zacina, co przedtem tego nie było...a o sejwie to zapomnieć...zaraz wywala do pulpitu.. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Czyli coś pewnie nie wczytało ci się jak należy i gra wariuje. Wczytaj zapis z poprzedniej lokacji i jeszcze raz wejdź na NT. Odnośnie sms, nie pamiętam już za dobrze, możliwe by je aktywować trzeba się kawałek przejść, trafić w konkretne miejsce. Jak pamiętam gdy miałem ten kłopot to smsy pojawiły mi się po drodze z pieczary do leśniczówki.

Link to comment
Share on other sites

Już jest dobrze..musiałem pójść do Tajnej Pieczary i na miejscu były pozostałe SMS...tylko niezrozumiałe jest dla mnie to, że byłem nieraz na NT i gra mi się nie zacinała...a podczas tego questu z Muchą myślałem, że wyjdę z siebie...podejrzewam, że za dużo było jednocześnie sms i jeszcze się nakładały na siebie i gra nie dawała sobie z tym natłokiem wiadomości radę...twórcy tego moda chyba przedobrzyli...

Link to comment
Share on other sites

Potem jeszcze możesz mieć problem z niewyrabiającym kompem, gdy będziesz pakował Muchę do helikoptera i zostanie on zestrzelony. Ten fragment gry był nie do przejścia dla mojej ówczesnej maszynki i Malakas przeszedł dla mnie ten moment, a ja zacząłem od nowej lokacji. Potem już więcej z NT nie było problemów ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.