Jump to content

Zadanie dla dzika


Recommended Posts

Mam problem z doprowadzeniem pijanego bandyty do bazy dzika w dolinie mroku. Jezusie kochany niemiłosierny ile ja sie nawku*** z tym, a i tak tego nie ukończyłem dlatego zwracam się tutaj. Co krok pojawiają sie dziesiątki mutantów w drodze. Najpierw 6 dużych szczurów które wytrzymują po 2 strzały z shotguna, potem dziki i wielki dzik w którego trzeba strzelać z 5 minut. Potem burery na dystans atakują, i nie ma mowy żeby odsapnąć czy coś. Po milionach loadów gry wkońcu się udaje i dochodzimy do bazy a tu nagle 2 pijawki sobie wyskakują kontroler i 3 krety czy co to jest które wytrzymują po 10 strzałów ze śrutu i to wszystko wyskakuje na raz wręcz. Nie dość że samemu nie ma jak tego ogarnąć to jeszcze trzeba osłaniać tego pajaca. Stalk jezusie miłosierny chyba sam bóg by tego nie ogarnął to jest kpina jakaś. Czy komuś udało się wykonać to żenujące zadanie?

Link to comment
Share on other sites

Do zadania należy się odpowiednio przygotować (apteczki, broń, pancerz, arty). Ostatecznie cofnij się w zapisach gry i zostaw to zadanie na później jeśli nie masz broni która poradzi sobie z mutantami (miotacz ognia, KORD, DROZD). Poniżej wideo pokazujące przykładowy sposób ukończenia zadania.

 

Link to comment
Share on other sites

Obecnie na mutanty stosuje Toz-34 bo mam do niej najwięcej ammo, a z automatów takich jak Ak striełoka lub zmodyfikowany L85A2 pod naboje 5.45 po prostu szkoda mi ammo bo zauważyłem, że ten mod to nie przelewki i tu o każdą kule trzeba dbać bo wszystkiego jest jak na lekarstwo. Podejrzewam że jestem i tak gdzieś w 5% gry ale no te zadanie mnie rozłożyło na łopatki. Biore wszystkie jak lecą po kolei i staram się wykonywać nawet z zaciśnietymi zębami ale przy tym wymiękłem.

Link to comment
Share on other sites

Spokojnie....cofnij się w zadaniach nie bierz tego zadania od Dzika i wypełniaj inne zadania. Z czasem zdobędziesz lepszą broń (nie mówię dokładnie gdzie i u kogo aby nie psuć zabawy) i wtedy spróbuj ponownie. Powiem szczerze że ja "przez przypadek" wykonałem to zadanie - miałem 500 pestek do Wiepra i akurat się udało:040: Głowa do góry i powodzenia!

Link to comment
Share on other sites

Muszę przyznać że teraz to zadanie wykonałem z palcem w d... xD Ale nie dlatego, że zdobyłem już miotacz i wiepra ale to że mniej mutantów się zrespiło lol. No tyle się na denerwowałem wtedy a teraz jak na złość... Anyway dzięx za nie spojlerowanie :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity