Jump to content

Czy zobaczymy nowe METRO na targach E3 2016?


mkk7
 Share

Recommended Posts

Na targi E3 2016 wybiera się studio 4A Games twórcy Metro 2033 i Metro Last Light, być może zobaczymy pokaz nowej części. W 2014 roku Dmitrij Głuchowski powiedział że fabuła kolejnej części jest już gotowa, w innym wywiadzie stwierdził że nowe Metro ma być bardziej otwarte. Z powodu trudności i wojny na Ukrainie duża część firmy przeniosła się na Maltę. Targi zaczynają się od 12 czerwca, dobrze by było dowiedzieć się w końcu coś więcej na ten temat.

  • Dodatnia 1
Link to comment
Share on other sites

To niejako potwierdzenie informacji: 

Kilka miesięcy temu dyrektor generalny firmy Deep Silver Klemens Kundraticz ogłosił że wydawnictwo przygotowuje dużą zapowiedź dla przyszłej wystawy E3 2016, lecz wtedy ta informacja nie wywołała dużego rozgłosu, bo taka informacja może dotyczyć absolutnie każdej gry, a w efekcie może to być zupełnie zwyczajny projekt. Dzisiaj wiadomo że ukraińska firma 4A Games, twórcy post apokaliptycznej serii Metro 2033 i Metro 2034 Last Light, w odpowiedzi na proste pytanie o planach także odpowiedzieli, że zamierzają być na targach E3 2016, lecz ta wiadomość na forum "zamierzamy" wkrótce zastąpiona została buźką... :).

Biorąc po uwagę, że 4A Games zawiesił na razie swój niezapowiedziany jeszcze projekt science-fiction , a prawa do gier serii Metro posiada Deep Silver, to nietrudno domyślić się, że nas czeka zapowiedź właśnie Metro 2035 na podstawie powieści  Dmitrija Głuchowskiego.

Zupełnie prawdopodobne jest też to owa zapowiedź może odnosić się do Saints Row: Agents of Mayhem (przypuszczalny tytuł na podstawie rejestracji TM), lecz większość stawia na Metro 2035.

cca26875edf02eb193508023abf7b7df.jpg

Źródło:  GoHa.Ru


 

  • Dodatnia 2
Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Zapowiedź nowego Metra 2035 na 2017 rok.

Metro-2035.jpg

Świetna wiadomość dla fanów postapokaliptycznych klimatów. Kolejna gra z serii Metro powinna ukazać się na rynku już w przyszłym roku – wynika z zapewnienia, które opublikowano na oficjalnej stronie promującej książkę Metro 2035.

Jak możecie zobaczyć na PrtSc poniżej: Wszystko się łączy. Gdy książka zakończy ich opowieść, podejmie ją gra. Przed nami epoka wielkich odkryć…

Widać zatem, że studio 4A Games – odpowiedzialne za serię Metro – musi pracować nad tytułem od dłuższego czasu. Liczymy zatem, że nowa część – kto wie, czy nie nazwana tak samo jak książka, Metro 2035 – rzeczywiście zostanie wydana w przyszłym roku i przyniesie ze sobą kawał porządnej rozgrywki. Na jakich platformach? Tego oczywiście nie wiadomo, choć stawiamy na obecną wielka trójkę, czyli PC, PlayStation 4 i Xbox One. Czekamy!

  • Dodatnia 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity