Jump to content

Battlefield 1

mkk7
 Share

Recommended Posts

Z jednej strony chciałoby się powiedzieć - NARESZCIE! I WW, destrukcja otoczenia, pojazdy!

Z drugiej boje się anachronizmów, czyli I Wojna Światowa będzie tylko na papierze (np. sterowce podobno tak nisko nie latały). I dlatego też czekam na betę, bo w odróżnieniu od tworu od NoVision jest dość spora szansa na to, że finalny produkt będzie ciekawy.

Samoloty z tamtego okresu też nie były jakieś super więc te balony być może są dobrze ustawione. Akurat na temat I-ej Wojny Światowej wiem dużo mniej, po prostu trzeba poczekać bo będzie na pewno więcej materiałów wideo z tej produkcji tym bardziej że premiera już 21 października. Ma być krwawo.

Edited by mkk7

Anton najprawdopodobniej twórcy gry chyba  nie mieli w planach wprowadzać jakichś innowacyjnych zmian w samej rozgrywce, po prostu graczom powoli zaczynały się nudzić te futurystyczne strzelanki i wrócili do "korzeni", nie jest to co prawda II W.Ś  ale blisko i klimaty podobne. Jest bardzo dużo pozytywnych komentarzy z tego powodu, ale jak zwykle to rzecz gustu. Ogólnie rzecz biorąc zmiana jest dość spora, inaczej będzie wyglądała walka w przyszłości (spora dowolność interpretacji) inaczej w realiach I W.Ś bo tą znamy i czegoś trzeba się trzymać żeby to miało sens. Takie jest moje zdanie.

• Dodatnia 1

• 2 months later...
  • 3 weeks later...

Bugi bugami, gorzej niż za premiery czwórki raczej nie może być. Natomiast pooglądałem trochę filmów u LevelCap'a i on najbardziej narzeka na zbyt dużą ilość punktów otrzymywanych za przejęcie flagi w trybie Podboju. Do tego ja bym dorzucił niezrozumiale zrobiony Szturm, gdzie mamy teraz jednocześnie "tickety" i czas pozostały na zniszczenie stacji, co jest bez sensu. Więcej większych mankamentów ja osobiście nie znalazłem.

• 2 weeks later...

Znamy ostateczne wymagania sprzętowe.

Minimalna konfiguracja sprzętowa:

procesor: AMD FX-6350 / Intel Core i5 6600K

8 GB RAM

karta graficzna: AMD Radeon HD 7850 2GB / Nvidia GeForce GTX 660 2GB

DirectX: 11.0

50 GB wolnego miejsca na dysku twardym

Zalecana konfiguracja sprzętowa:

procesor: AMD FX 8350 Wraith / Intel Core i7 4790

16 GB RAM

karta graficzna: AMD Radeon RX 480 4GB / Nvidia GeForce GTX 1060 3GB

DirectX: 11.1

50 GB wolnego miejsca na dysku twardym

• 2 weeks later...

Coraz więcej wiadomości na temat samej kampanii, grać będziemy kilkoma postaciami, których losy będą rozwijane w kolejnych misjach.

Jedynie w prologu pod tytułem Storm of Steel, będziemy po każdej naszej śmierci uczestniczyć w walce następnym żołnierzem, w dość krótkim czasie zobaczymy obraz walki z perspektywy wielu postaci.

Premiera 21 października.

Fragment rozgrywki z prologu, robi wrażenie.