Skocz do zawartości

Battlefield 1


mkk7

Rekomendowane odpowiedzi

Z jednej strony chciałoby się powiedzieć - NARESZCIE! I WW, destrukcja otoczenia, pojazdy!

Z drugiej boje się anachronizmów, czyli I Wojna Światowa będzie tylko na papierze (np. sterowce podobno tak nisko nie latały). I dlatego też czekam na betę, bo w odróżnieniu od tworu od NoVision jest dość spora szansa na to, że finalny produkt będzie ciekawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samoloty z tamtego okresu też nie były jakieś super więc te balony być może są dobrze ustawione. Akurat na temat I-ej Wojny Światowej wiem dużo mniej, po prostu trzeba poczekać bo będzie na pewno więcej materiałów wideo z tej produkcji tym bardziej że premiera już 21 października. Ma być krwawo.

Edytowane przez mkk7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anton najprawdopodobniej twórcy gry chyba  nie mieli w planach wprowadzać jakichś innowacyjnych zmian w samej rozgrywce, po prostu graczom powoli zaczynały się nudzić te futurystyczne strzelanki i wrócili do "korzeni", nie jest to co prawda II W.Ś  ale blisko i klimaty podobne. Jest bardzo dużo pozytywnych komentarzy z tego powodu, ale jak zwykle to rzecz gustu. Ogólnie rzecz biorąc zmiana jest dość spora, inaczej będzie wyglądała walka w przyszłości (spora dowolność interpretacji) inaczej w realiach I W.Ś bo tą znamy i czegoś trzeba się trzymać żeby to miało sens. Takie jest moje zdanie.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Bugi bugami, gorzej niż za premiery czwórki raczej nie może być. Natomiast pooglądałem trochę filmów u LevelCap'a i on najbardziej narzeka na zbyt dużą ilość punktów otrzymywanych za przejęcie flagi w trybie Podboju. Do tego ja bym dorzucił niezrozumiale zrobiony Szturm, gdzie mamy teraz jednocześnie "tickety" i czas pozostały na zniszczenie stacji, co jest bez sensu. Więcej większych mankamentów ja osobiście nie znalazłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Znamy ostateczne wymagania sprzętowe.

Minimalna konfiguracja sprzętowa:

OS: Windows 7, Windows 8.1, Windows 10 (64-bit)

procesor: AMD FX-6350 / Intel Core i5 6600K

8 GB RAM

karta graficzna: AMD Radeon HD 7850 2GB / Nvidia GeForce GTX 660 2GB

DirectX: 11.0

50 GB wolnego miejsca na dysku twardym

Zalecana konfiguracja sprzętowa:

OS: Windows 10 (64-bit)

procesor: AMD FX 8350 Wraith / Intel Core i7 4790

16 GB RAM

karta graficzna: AMD Radeon RX 480 4GB / Nvidia GeForce GTX 1060 3GB

DirectX: 11.1

50 GB wolnego miejsca na dysku twardym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Coraz więcej wiadomości na temat samej kampanii, grać będziemy kilkoma postaciami, których losy będą rozwijane w kolejnych misjach.

Jedynie w prologu pod tytułem Storm of Steel, będziemy po każdej naszej śmierci uczestniczyć w walce następnym żołnierzem, w dość krótkim czasie zobaczymy obraz walki z perspektywy wielu postaci.

Premiera 21 października.

Fragment rozgrywki z prologu, robi wrażenie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.