Skocz do zawartości

Dolina Mroku - Zombie


Agrael

Rekomendowane odpowiedzi

Po zebraniu trzech PDA na Wysypisku udałem się do Doliny Mroku w poszukiwaniu kolejnych. Dotarłem do bazy Wolności a tam ? Cuda na kiju.  
Zombie sobie biegają, wolnościowcy się z nimi tłuką a drzwi do głównego budynku zamknięte. Wytłukłem umarlaki na zewnątrz, problem w tym, że w środku są kolejne, a nie sposób się do nich dostać. Co w tym przypadku zrobiliście ? 

Ah.. i od pewnego czasu borykam się z problemem śmierci bohatera. Wszystko jest okej - szafa gra, a komoda tańczy i nagle ni z tego ni z owego Odrodzony pada na glebę i tyle w temacie. Czym to może byś spowodowane ? 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Agrael - do tej części budynku dostajesz się przez dziury w dachu. A na niego przez budowany. Koniecznie tamtędy, bo trafiasz na pewne itemy z podpowiedziami. W środku hangaru niespodzianka.

Nie wiem czy zwróciłeś uwagę, ale GG MUSI JEŚĆ.  Albo mieć na pasie arta, niwelującego głód. Jeśli go nie masz, to gnaj na Agro, tam znajdziesz koło dziury snorków, albo koło bagna ( to zależy od etapu gry ) Łowców artefaktów i kup go sobie. To ostatnia szansa, bo pójdą na północ i długo ich nie spotkasz.

Na razie możesz ratować się jedząc części mutantów, ale z zapitką. Od zombiaków lepiej trzymać się z daleka.

Dobrze patrz na mapę i minimapę, czy przy wejściu do estakady nie pojawił Ci się znaczek NPCa. To bardzo ważny NPC, bez rozmowy z którym nie uruchomisz scenariusza. Może się pojawić już, albo dopiero za kolejnym wejściem z jakiegoś zadania.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc jak i wskazówki.
W DM odnalazłem 3 PDA i teraz chciałem iść na Agroprom. Problem w tym że gdy jestem na Wysypisku, nie mam znacznika ustawionego na przejściu do ów lokacji a gdy opuszczę Wysypisko - Jest. 
Zaś pojawił się na Bagnach, więc udałem się na nie ( przy okazji naprawiłem sprzęt, posprzedawałem parę bambetli u najemników ) i udałem się do przejścia na Agro, ale się lekko zdziwiłem bo pomimo znacznika, nie da się przejść - tak samo jest w przypadku przejścia z Wysypiska na Magazyny Wojskowe bo sprawdzałem. 
I teraz główkuję co dalej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym modzie tak już jest. Te przejścia co są widoczne na mapie, mogą jeszcze się nie wytworzyć. Masz wtedy informację na teleporcie, jak jest tego przyczyna. Albo masz napisane dokąd prowadzi, a w rzeczywistości lądujesz gdzie indziej, bo Zona poplątała ścieżki. Musisz na to być przygotowany i nie wczytywać starego zapisu, bo to nic nie da.

Nasi rosyjscy forumowicze dali filmik, jak docierać do fleszek i innych wspaniałości na estakadzie w Dolinie. A trzeba być we wszystkich punktach, aby skrypt zaskoczył. Jest też screen od chyba Rangersa801, opisujący miejsca skąd do estakady wchodzimy i gdzie nas przeniesie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie napisane. Chwycił mnie za serce ten mod tym iż jest.. Inny. Pokazuje Inną Zonę, trzeba myśleć, zbierać i zastanawiać się co Dalej. 

" Ten, któremu starczy odwagi i wytrwałości, by przez całe życie wpatrywać się w mrok, pierwszy dojrzy w nim przebłysk światła " 

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.