Jump to content

Zmiana max wagi. Problem.

Paulinnio
 Share

Recommended Posts

Witam, zainstalowałem mod SGM 2.2 Jenot Edition, ale strasznie irytuje mnie to, że posiadając zaledwie strzelbę i automat, moja maksymalna waga sięga granic, przez co postać ciągle staje w miejscu.

Próbowałem zmienić wagę w actor i system, ale powoduje to crash gry, mógłby mi ktoś pomóc ?

Dołączam te dwa pliki.

system.ltx

actor.ltx

Edited by Paulinnio

21 godzin temu, Paulinnio napisał:

Witam, zainstalowałem mod SGM 2.2 Jenot Edition, ale strasznie irytuje mnie to, że posiadając zaledwie strzelbę i automat, moja maksymalna waga sięga granic, przez co postać ciągle staje w miejscu.

Próbowałem zmienić wagę w actor i system, ale powoduje to crash gry, mógłby mi ktoś pomóc ?

Dołączam te dwa pliki.

system.ltx

actor.ltx

Witam.

Co prawda nie gram w tego moda ale z ciekawości go zainstalowałem i wymyśliłem jak edytować pliki żeby udźwig postaci był większy. Ustawiłem na próbę udźwig postaci na max 155 kg.

ss_kazik_08-01-16_11-50-35_(escape).jpg

Na razie nie będę grał w tego moda więc sam musisz wypróbować jak ta zmiana działa.

Co do samych zmian (oczywiście do edycji użyłem darmowego  Notepad++) należy je przeprowadzić w trzech
plikach. Aby uzyskać udźwig 155 kg zmieniłem:

W pliku Actor.ltx
(ścieżka C:\Program Files (x86)\GSC World Publishing\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\gamedata\configs\creatures)
w linii 23 zmieniłem wartość max_item_mass   na  = 150
a linii 156 zmieniłem wartość  max_walk_weight   na  = 180

W pliku system.ltx
(ścieżka C:\Program Files (x86)\GSC World Publishing\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\gamedata\configs)
w linii 90 zmieniłem wartość  max_weight    na    = 150

W pliku _g.script
(ścieżka C:\Program Files (x86)\GSC World Publishing\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\gamedata\scripts)
w linii 341 zmieniłem wartości if ( ltx:r_float("actor_condition","max_walk_weight") ~= 180 ) or ( ltx:r_float("inventory","max_weight") ~= 150 ) then

Mod uruchamia się bez problemu (nowa gra nie jest potrzebna).

Gdybyś chciał skorzystać z moich plików (oczywiście zrób kopię swoich):
actor.ltx
system.ltx
_g.script

Daj znać czy mój sposób działa :)

Edited by kazik
  • Dodatnia 3