Jump to content

Wroga wolność


Recommended Posts

Witam, mam dziwanczny problem - otóż na magazynach wojskowych pojawił mi się schowek przy miejscu gdzie można było zrobić wyłam z powinnością. Problem polega na tym, że gdy zbliżę się do tego miejsca wolność robi się wroga i zaczyna strzelać... niby mógłbym odpuścić sobie ten schowek, ale kurde, w tym schowku jest w pełni sprawny WSSK i artefakty... szkoda tak to zostawić... wie ktoś dlaczego wolnościowcy obrażają się gdy podejdę do tego miejsca (nie koniecznie do schowka, wystarczy że zbliżę się do muru od południowej strony to od od razy strzelają nawet nie pytając) i jak temu zaradzić? 

Link to comment
Share on other sites

A rozwiązałeś sprawę oddziału Powinności na pobliskim Przysiółku? Jest takie zadanie jeszcze z podstawki. Wchodząc pierwszy raz na Magazyny spotykasz się ze zwiadowcami Powinności likwidującymi patrol Wolności. Jak pójdziesz z nimi na Przysiółek to ich dowódca zaproponuje ci wspólny atak na baze Wolności. Likwidacja snajperów na wieżach, wysadzenie muru i takie tam. Oczywiście w soliance nie robimy tego zadania. Idziemy do Łukasza, informujemy go o powinnościowcach na Przysiółku i wspólnie z oddziałem Wolności ich likwidujemy. Jeżeli nie zakończyłeś tego zadania to w momencie zbliżania się do muru może zaskakiwać skrypt z niego i snajperzy z Wolności traktują cię jak wroga.

Link to comment
Share on other sites

Załatwiłem ich od razu. Gdy tylko zebrali się w swojej szopce poczęstowałem ich wysysaczem :)

Do Łukasza już zagadałem i tylko pochwalił mnie za to że szybko umiem załatwiać problemy. Zadania z kretem jeszcze nie skończyłem

 

EDIT: zrobiłem zadanie od nowa, tym razem pozwoliłem zadziałać wolności, samemu tylko "wysnajpiając" kilku złych powinnościowców. Teraz normalne mogę dojść do schowka :) 

Edited by PainChiller
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity