Jump to content

Gospodarz w miasteczku 32


Elkitrim
 Share

Recommended Posts

Dostaję już dosłownie obłędu kiedy próbuję  podłożyć bombę termiczną w legowisku gospodarza. Po jej podłożeniu nie mam szans na ucieczkę, tak zaczyna wirować obraz, że tracę orientację gdzie jestem. Podpowiedzcie jak Wy to robiliście i jak udało się Wam to zadanie wykonać.

Link to comment
Share on other sites

@Elkitrim miałem dokładnie tak samo, video poradnikiem też się podpierałem, ale niestety nic to nie dało ponieważ przy takim wirowaniu kamery nie było możliwości ukończyć tego zadania. Pomógł mi @smox przechodząc ten moment na moim podesłanym  save, a ja dalej kontynuowałem rozgrywkę na save otrzymanym od niego po wykonaniu tego zadania. Widocznie różnie to działa u graczy bo na poradniku widać że da się to zrobić bez problemu a u mnie było to nie wykonalne.

Link to comment
Share on other sites

Dzięki Anton ale ja te wszystkie video poradniki oglądałem. U mnie jest taka sama sytuacja jak opisuje mkk7, wirowanie kamery jest tak szybkie, że gracz praktycznie się nie porusza a więc jak ma się z tunelu wydostać. Na video poradnikach w jednym przypadku nie było w ogóle psi oddziaływania, a w innym było ale ta kamera falowała a nie wirowała jak karuzela. Może są jakieś sposoby żeby to spowolnić tylko ja o tym nie wiem. Przecież gracze przechodzą to zadanie. Czekam na dalszą pomoc bo inaczej sam stanę się Zombi. Walczę już z tym zadaniem dwa dni.

Rozgryzłem problem, a leżał on w ustawieniach grafiki. To zadanie trzeba przechodzić na niskich ustawieniach i kamera już tylko faluje a nie wiruje i zadanie staje się w pełni wykonalne.

  • Dodatnia 6
Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity