Skocz do zawartości
unity_modder

S.T.A.L.K.E.R Cleay Sky czego wam brakowało

Rekomendowane odpowiedzi

Jak jest taki temat to proszę go przenieść.
Czego wam brakowało w Clear Sky mi bardziej rozbudowanego ostatniego poziomu i że gierka była za krótka.

Mam nadzieję że wyjdzie S.T.A.L.K.ER 2 bo jak pamiętam gierka miała wyjść w 2012 roku a mamy 2016 i nic. Każdy S.T.A.L.K.ER coś wnosił. Mam nadzieję że będzie na takim samym silniku lub podobnym, studio gsc world zostało reaktywowane, co sądzicie czy jest szansa na wyjście S.T.AL.K.E.R.A 2 ?

Edit: Na forum piszemy poprawnie po polsku, to twój kolejny niechlujny post. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
51 minut temu, MonoLityczny napisał:

Szczerze mówiąc w CSie brakowało mi tego żeby przejść całą fabułe bez wylotów :D

tym nie wiedziałeś?

1 godzinę temu, unity_modder napisał:

Czego wam brakowało w Clear Sky mi bardziej rozbudowanego ostatniego poziomu

To raczej bym powiedział standard w serii.

że gierka była za krótka.

Jak ty grałeś? Same misje główne? Mi na pewno przejście CN'a zajęło ponad 30h.

Mam nadzieję że wyjdzie S.T.A.L.K.ER 2 bo jak pamiętam gierka miała wyjść w 2012 roku a mamy 2016 i nic. Każdy S.T.A.L.K.ER coś wnosił. Mam nadzieję że będzie na takim samym silniku lub podobnym, studio gsc world zostało reaktywowane, co sądzicie czy jest szansa na wyjście S.T.AL.K.E.R.A 2 ?

To samo studio, ale inny zespół.

Nikłe szanse że  S.T.A.L.K.E.R 2 powstanie, a to dlatego że jak wspomniałem to nie jest ten sam zespół, a dwa że doszło do tarcia o prawa do marki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przeszedłem CzN na niezbyt silnym komputerze. Jakoś nie pamiętam, aby mnie gnębiły wyloty. I nic mi w nim nie brakowało. Mieli jeden uciekać, a drugi go gonić i tak było.

Wyglądało na to i gdyby ekipa się nie rozpadła, byłaby trzecia gra spajająca dwie poprzednie.

Wiem, że każdy z tu obecnych ma swoją wizję idealnego stalkera. Ale z tym, to jak z kobietami. Jeden się cieszy że ma gnat, a drugi z łóżka pełnego szczęścia, że aż bokami wypływa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mnie rozczarowało to, że od początku wiedzieliśmy jaki będzie finał i te nudne wojny frakcji na starych lokacjach. Smutne jest również to że nie wykorzystali potencjału Limańska.

Edytowane przez Strielon

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dnia 5.10.2016 o 20:03, kondotier napisał:

Przeszedłem CzN na niezbyt silnym komputerze. Jakoś nie pamiętam, aby mnie gnębiły wyloty. I nic mi w nim nie brakowało. Mieli jeden uciekać, a drugi go gonić i tak było.

Bardziej to że się CN uruchomiło i nawet dało jako tako grać, ale błędy i skopana optymalizacja skutecznie mnie na dłuższy czas odrzuciły od grania.

Dnia 6.10.2016 o 12:15, Strielon napisał:

Mnie rozczarowało to, że od początku wiedzieliśmy jaki będzie finał

Tak to jest jak się robi jakiekolwiek prequele(gry, filmy itp).

te nudne wojny frakcji na starych lokacjach.

Możliwe że gdyby powstał S2 to wojny frakcji zostały by poprawione(jak fani mogli to developer tym bardziej), ale jakoś lokacje z Cienia bardziej mi pod pasowy w CN z jakiegoś powodu.

Smutne jest również to że nie wykorzystali potencjału Limańska.

Tak samo jak Prypeć w Cieniu i Zewie, jak idzie o CN to gdyby ZoH nie został skasowany to Limańsk zyskałby drugie życie(jak całe CN z resztą).

Edytowane przez Szperacz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi