Skocz do zawartości

S.T.A.L.K.E.R Cleay Sky czego wam brakowało


Rekomendowane odpowiedzi

Jak jest taki temat to proszę go przenieść.
Czego wam brakowało w Clear Sky mi bardziej rozbudowanego ostatniego poziomu i że gierka była za krótka.

Mam nadzieję że wyjdzie S.T.A.L.K.ER 2 bo jak pamiętam gierka miała wyjść w 2012 roku a mamy 2016 i nic. Każdy S.T.A.L.K.ER coś wnosił. Mam nadzieję że będzie na takim samym silniku lub podobnym, studio gsc world zostało reaktywowane, co sądzicie czy jest szansa na wyjście S.T.AL.K.E.R.A 2 ?

 

Edit: Na forum piszemy poprawnie po polsku, to twój kolejny niechlujny post. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, MonoLityczny napisał:

Szczerze mówiąc w CSie brakowało mi tego żeby przejść całą fabułe bez wylotów :D

tym nie wiedziałeś?

1 godzinę temu, unity_modder napisał:

Czego wam brakowało w Clear Sky mi bardziej rozbudowanego ostatniego poziomu

To raczej bym powiedział standard w serii.

1 godzinę temu, unity_modder napisał:

że gierka była za krótka.

Jak ty grałeś? Same misje główne? Mi na pewno przejście CN'a zajęło ponad 30h.

1 godzinę temu, unity_modder napisał:

 

Mam nadzieję że wyjdzie S.T.A.L.K.ER 2 bo jak pamiętam gierka miała wyjść w 2012 roku a mamy 2016 i nic. Każdy S.T.A.L.K.ER coś wnosił. Mam nadzieję że będzie na takim samym silniku lub podobnym, studio gsc world zostało reaktywowane, co sądzicie czy jest szansa na wyjście S.T.AL.K.E.R.A 2 ?

 

To samo studio, ale inny zespół.

Nikłe szanse że  S.T.A.L.K.E.R 2 powstanie, a to dlatego że jak wspomniałem to nie jest ten sam zespół, a dwa że doszło do tarcia o prawa do marki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem CzN na niezbyt silnym komputerze. Jakoś nie pamiętam, aby mnie gnębiły wyloty. I nic mi w nim nie brakowało. Mieli jeden uciekać, a drugi go gonić i tak było.

Wyglądało na to i gdyby ekipa się nie rozpadła, byłaby trzecia gra spajająca dwie poprzednie.

Wiem, że każdy z tu obecnych ma swoją wizję idealnego stalkera. Ale z tym, to jak z kobietami. Jeden się cieszy że ma gnat, a drugi z łóżka pełnego szczęścia, że aż bokami wypływa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 5.10.2016 o 20:03, kondotier napisał:

Przeszedłem CzN na niezbyt silnym komputerze. Jakoś nie pamiętam, aby mnie gnębiły wyloty. I nic mi w nim nie brakowało. Mieli jeden uciekać, a drugi go gonić i tak było.

Bardziej to że się CN uruchomiło i nawet dało jako tako grać, ale błędy i skopana optymalizacja skutecznie mnie na dłuższy czas odrzuciły od grania.

Dnia 6.10.2016 o 12:15, Strielon napisał:

Mnie rozczarowało to, że od początku wiedzieliśmy jaki będzie finał

Tak to jest jak się robi jakiekolwiek prequele(gry, filmy itp).

Dnia 6.10.2016 o 12:15, Strielon napisał:

te nudne wojny frakcji na starych lokacjach.

Możliwe że gdyby powstał S2 to wojny frakcji zostały by poprawione(jak fani mogli to developer tym bardziej), ale jakoś lokacje z Cienia bardziej mi pod pasowy w CN z jakiegoś powodu.

Dnia 6.10.2016 o 12:15, Strielon napisał:

Smutne jest również to że nie wykorzystali potencjału Limańska.

Tak samo jak Prypeć w Cieniu i Zewie, jak idzie o CN to gdyby ZoH nie został skasowany to Limańsk zyskałby drugie życie(jak całe CN z resztą).

Edytowane przez Szperacz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.