Skocz do zawartości

Proszę o pomoc Akil się nie odzywa. Zadanie "Stary Przyjaciel"


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć panowie.

Bardzo proszę o pomoc, mam zadanie od Arniego "stary przyjaciel". Jestem już u Akila ale ten milczy, nie ma żadnego dalszego dialogu.

Jakiś pomysł, co to może być, bardzo bym chciał po półtora roku grania ją porządnie zakończyć.

Może jakąś pomocą będzie wrogość Powinności, po zrobieniu obrączek u Docenta.

Duży kozak za każdą pomoc.

Edytowane przez pacjent1972
Pisownia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję kolego  :020:

Sprawę znam,problem jest w tym,że Akil nie ma żadnego dialogu,na 99% zrobiłem wszystko ,co wcześniej chciał.

Przeleciałem na wszelki wypadek raz jeszcze wszystkie lokacje,wczytywałem  wiele razy ,teleportowałem się do niego i przechodziłem z kilku miejsc ,nadal nic.

Napiszę do Kobala ,może coś uradzi :unsure:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może już ci dał zadanie tylko to przeklikałeś i zapomniałeś? Jak pamiętam to kolejność jest taka. Po zebraniu wszystkich tajemniczych chipów i odwiedzeniu Klonowa dostajemy sms od Arniego. Ten zleca poszukiwanie Pazura. Idziemy zgodnie ze wskazówką do Sacharowa, potem do Akilla. Tu kluczem jest takie podciągnięcie gry by Akill powiedział że niedługo będzie miał dla nas małą robótkę. Nie wiem które questy trzeba mieć pozaliczane. Wydaje mi się, że to właśnie zebranie wszystkich chipów jest tym restryktorem. W każdym razie Akill mówi o PDA jakiegoś monolitowca które trzebarozszyfrować. Idziemy najpierw do Sacharowa, potem do Docenta. Docent wysyła nas do Akima od którego kupujemy specjalne oprogramowanie. Wracamy tą sama drogą odwiedzajac Docenta i Sacharowa do Akilla. PDA rozszyfrowane więc Akill wysyłą nas do X8 . Tam rozwalamy bojówkę Monolitu i wszystko inne i czekamy przy pzrejściu do podziemi aż dostniemy smsa. Przechodzimy do podziemi, dalej monolit i mutanty, na końcu spotykamy Pazura. Tyle pamiętam.

Może masz już zadanie związane ze zdobyciem oprogramowania hakerskiego i zamiast go szukać to dobijasz sie do Akilla

Przypomniałem sobie, trzeba mieć zaliczone wszystkie zadanie związane z prototypem 58, tym pistoletem Gaussa. Potem Akill zleca odzyskanie swojego noża, po odzyskaniu walka z Blackwater w Pralni i dopiero potem jest info o "późniejszej małej robótce" czyli rozszyfrowaniu PDA monolitowca.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Kabal za pomoc,już dużo wiem.

Wiem też ,że kicha, zaliczone mam zadanie na prototyp 58 i powiązane, na schowek Akila i Szmaragdowy Skrętak, i tu koniec.

Oglądałem już filmiki na nóż dla Akila i zadanie z Blackwater, i nie wiem gdzie i jak spaprałem.

Trzeba chyba już będzie się oświadczyć Adrianie  :D albo jeszcze spróbować zadanie dla Noe ,bo też jeszcze nie wiem jak się do tego zabrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszesz, że robiłeś schowek Akilla. Z tego schowka miałeś mu przynieść snajperkę. Przyniosłeś mu ją?

Po oddaniu broni Akillowi trzeba cały znaleziony w schowkach bajzel, te wszystkie fleszki i tak dalej zanieść do Docenta, odebrac gotowy pistolet Gaussa i wrócić do Akilla. Po pokazaniu prototypu pzrychodzi wiadomość od najemników że trzymają Fantoma i chcą go wymienić na prototyp i dokumentację. Umawiasz się z akillem na Jupiterze, tam likwidujesz najemników, znajdujesz trupa Fantoma, wracasz do Akilla. Na Pralnię, gdy informujesz Akilla o śmierci Fantoma, napadają najemnicy Blackwater. Likwidujesz wszystkich tak by Akill i Dimak przeżyli. Po wszystkim dostajesz nagrodę i zadanie na przyniesienie noża. 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę szczerze Ci dziękuję  Kobal :D

Twoja sława człowieka od spraw niemożliwych , ani na mikron nie jest przesadzona .

Oczywiście pistolet Gaussa wylądował w schowku z cudami Soljanki ,zamiast być odniesiony do Akila.

Znaleziony ,wręczony ,znowu jestem w grze :003:

Największy Kozak dla Ciebie, serdecznie dziękuję też wszystkim,którzy mi pomogli .

 

 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Cześć panowie.

Ponownie proszę o pomoc z Akilem ,zrobiłem  jego zadania,potem kazał przyjść za tydzień , miesiąc czekam porobiłem mnóstwo innych zadać ,a on nic ,wciąż milczy.

Wisi mi kilka zadań ,przede wszystkim te z Pazurem,i przez to nie mogę zrobić zadań dla Noe i Szachisty.

Jakieś  podpowiedzi ,proszę o pomoc.

Dodaje mojego save, , dane są oszukane,proszę  nie kpić ,gram w solę ponad 1,5 roku ,zgonów miałem gubo ponad 2 tysiące ,samych sevów mam ponad 30 giga 

akii 64.dds

akii 64.sav

Edytowane przez magszp
brak załacznika
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.