Skocz do zawartości

Poszukiwacze - propozycje itp.


LVutner

Rekomendowane odpowiedzi

Siema. Ktoś mi sugerował zrobienie remake Poszukiwaczy @zaurusa...

A więc przejdźmy do sedna.

 

Zarys moda:

  • Jesienna, martwa atmosfera
  • Prawdopodobnie inny interfejs
  • Ręcznie składany porządny weapon pack
  • SWTC 2.2 GOLD dla pogody
  • Blowouty (w trakcie testów na rebirthu)
  • Możliwe zmiany w modelach NPC oraz mutantów

 

Plany: 

  • Broń zastąpiona tymi z NewArsenal (włącznie z gunbobbingiem :) )
  • Poprawa particli na ładniejsze (Pewno PPx 3.0)
  • Lepsze modele przedmiotów
  • Nowy inwentarz ze slotami
  • Cień GG
  • Pomniejsze fixy dla stabilności
  • Mroczniejsza atmosfera
  • Stay cheeki breeki my friend

Piszcie swoje propozycje... prawie wszystko będę zdolny zrobić po 15 listopada...

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 7.11.2016 o 22:23, Junx napisał:

Tylko i wyłącznie rosyjskie/radzieckie bronie i będę szczęśliwy ;] 

W tym modzie to akurat nie bardzo ;) bo głównym przeciwnikiem jest praktycznie co trochę frakcja N.A.T.O i oni raczej preferują broń zachodnią, w sumie w Poszukiwaczach były dodane dwie wersje M4-ek.

@MonoLityczny  

Cytuj

Ktoś mi sugerował zrobienie remake Poszukiwaczy @zaurusa

Chyba ja to byłem ale wjadę ci na ambicję i powiem, że powinieneś odświeżyć wszystkie 4 jego mody kiedyś tam w przyszłości jeśli ci się nie znudzi modowanie.

W skrócie powiem co byś nie zrobił będzie na plus dla tego moda ;) mógłbyś nawet pojechać gotowcem, zestawem z Apokalipsy Remake i też by nikt nie narzekał. ale takie modowanie pewnie szybko by ci się znudziło (a przecież czekają cię jeszcze dwa mody Zaurusa do odświeżenie :052:

Ogólnie grafikę mógłbyś zostawić taka jaka jest, chodzi mi o całokształt, pack roślinności i oświetlenie, taki szarobury klimat. No to zostaje ci zabawa z npc-ami i bronią, nawet nie musisz wymieniać wszystkiego, możesz podmienić jakieś pojedyncze modele, nie wiem zamienić np Ak74su na inny, albo lr 300, czy tam którąś usunąć, a zamiast niej dać coś czego nie było w poprzednim modzie. Tak samo z npcami podmienić np zwykłych stalkerów lub którąś frakcję i już będzie git, coś będzie wyglądało inaczej. No chyba, że masz czas i chęci to możesz walnąć zupełnie inny zestaw jeśli chodzi o wszystko. :)

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie powiem że nie chcę pojechać gotowcem.. akcja poszukiwaczy się dzieje po Apokalipsie. Zatem jesień będzie podkreślała mroczną fabułę.

Co do pozostałych modów Zaurusa, raczej na poszukiwaczach skończę odświeżanie bo pracuję także nad swoim projektem... chociaż gdyby któryś z Rosjan wydał pliki dla wolumetrycznego światła zabiorę się i za pozostałe mody (bo rebirth będzie gotowy z oświetleniem :) )

Natowska broń niech zostanie, będzie rzadko spotykana, z dużym współczynnikiem zuźycia...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trwają testy nowych modeli NPC, jeśli wszystkie będą działać poprawnie zostaną dodane do Poszukiwaczy.

Na ten moment gotowe:

  • Nowicjusze
  • Stalkerzy
  • Ekolodzy
  • Część wojska

 

  • SWTC 2.2 
  • Jesienne tekstury
  • Shadery (60%)
  • Broń (30%)
  • Interfejs (Hud na wzór AA 2.1, inwentarz w stylu PipBoya z fallouta.)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Przyłączyłem się do teamu tworzącego Anarchy Cell moda, do Zewu Prypeci. Sam kończę prace nad rebirthtem, pozostaje mi zakodować wszystko i w sumie to tyle.

Przyczyny to też: za dużo nauki, problemy z optymalizacją slnika moda.. możliwe że kiedyś odświeżę ten tytuł ale nie chcę zapewniać na próżno.

 

stay cheeki breeki

ps. fakt że projekt upadł nie znaczy że go kasuję, zostaje w archiwum ale kiedy powrócę do niego.. niewiem. 

  • Dodatnia 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Jako że dzisiaj sobie wrzuciłem archiwalnego builda poszukiwaczy remake to postanowiłem coś maznąć o nim.

Cóż, build datowany na 11 lutego. Wrzucam, dalej leci polonizacja i silnik z apokalipsy.  Działa...
Nowa gra, i co? Ogromny spadek FPS, popełniłem duży błąd wrzucając jakieś nowe pierdoły, ale nie mam czasu szukać dokładnej przyczyny.

Stawiam na szybko wcześniej robionych poszukiwaczy na patch 1.0006. Działa? Jeszcze jak.
Tekstury dodałem, stare shadery wrzuciłem i porobiłem pare screenów... Czeka mnie usuwanie paru nieistotnych rzeczy z oryginalnych poszukiwaczy i szukanie odpowiednich ustawień shaderów.

Nie zapowiadam tutaj powrotu do moda de facto.
 

ss_ml_06-20-17_23-56-17_(l11_pripyat).jpg

ss_ml_06-20-17_23-59-19_(l11_pripyat).jpg

ss_ml_06-20-17_23-59-39_(l11_pripyat).jpg

  • Dodatnia 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i jak coś... wydanie poszukiwaczy w ewentualnym razie poprzedzi patch (zresztą o którym zapomniałem..) dla apokalipsy remake. Dlaczego? A ot tak, jak są chętni to sobie ściągną, ogarną apokalipsę coby potem przenieść się do mrocznych poszukiwaczy :)
Stay cheeki breeki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.