Skocz do zawartości

Witamina na wypadanie rzeczy z plecaka


Rekomendowane odpowiedzi

No i mam problem skuszony namowami zdecydowałem się na solianke, niestety po instalacji zaczynam dorzucać dodatki w momencie kiedy wrzucam dodatek na wypadanie rzeczy z plecaka po odpaleniu gry przed pokazaniem menu wywala mnie do pulpitu bez bugtrapa Na 100% jest to wina tego addonu z innymi nie mam problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdzone i działają - 21 artefaktów - brak limitu czasowego - auto zapis - nowy interfejs - nowe tekstury terenu, broni, dźwięki by portals - shadery max + wszystko co tylko można włączone nie wrzucałem fps fixa przy 55fps nie widzę potrzeby oraz nie wrzucałem "Witamina na problem z nazwą tekstury tacstońk" nie wiem do czego to i czy powinienem wrzucić wszystko hula jak ta lala niestety jak tylko wrzucę mod na wypadanie to mam kuku Ok. Dzięki Malaskas później sobie spróbuję na razie lecę pozwiedzać :P Czyli z tego co zrozumiałem to rzeczy gubię jak naładuję za wiele wartośći 350 i 500 to w kg są? Jak tak to raczej nie potrzebuję się bawić, ostatnio jak miałem Solianke to witamina na plecak działała ok więc może ja coś nie bardzo ściągnąłem choć była w instalce więc nie wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli potrzebujesz porządny dodatek na plecak to jest tutaj...DODATEK SPRAWDZONY Z DOPĄ DZIAŁA NA 100%

Jeżeli mamy problem z wypadaniem ekwipunku należy wprowadzić następujące zmiany... osobiście stosowałem bo wypadanie działa mi na nerwy..:P

W katalogu script szukamy dwóch pozycji...plik ded_moroz, oraz plik drrr ...

Edytujemy obydwa pliki i wstawiamy nowe wartości:

Jeżeli jest dla przykładu w oryginale:

local weight_normal = 350

local weight_max = 500

local items_dropped_max = 0

local weight_normal = 350 -- normalny bazowy udźwig, poniżej którego nic nie wypada

local weight_max = 500 -- waga plecaka, powyżej której zaczynają wypadać przedmioty

local items_dropped_max = 0 -- maksymalna ilość przedmiotów wyrzucanych na raz

Edytujemy obydwa wymienione pliki, oraz wpisujemy w ostatniej linijce cyfrę ...zero... i nic nie gubimy działa w 100%, nawet po przekroczeniu max. obciążenia.

Najpewniej ustawić parametry... w obydwu plikach...w sposób podany niżej i zapomnieć o wypadaniu przedmiotów.:

local weight_normal = 500

local weight_max = 500

local items_dropped_max = 0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ macias13_84

U mnie ten patch na wypadanie też wywalał grę. Poza tym wywal jeszcze dodatek na 21 artów przy pasie - niepotrzebny, za bardzo ułatwia grę i psuje całą zabawę :D

Pozostałe dodatki są jak najbardziej OK.

Poza tym, to co mówiliśmy o Soliance, że jest o wiele bardziej stabilna w obecnej wersji, odnosi się do "czystej" jej postaci z Dopą + oczywiście polonizacja trurl'a razem z polskim akcentem http://www.stalkerteam.pl/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/confused.gif


Wniosek prosty - Solianka nie lubi jak po Zonie biegają przerośnięte "PUDZIANY" :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wrzucałem "Witamina na problem z nazwą tekstury tacstońk" nie wiem do czego to i czy powinienem wrzucić

Ta witamina jest dodana do polonizacji, nawet nie musisz wiedzieć, że istnieje :P

wszystko hula jak ta lala niestety jak tylko wrzucę mod na wypadanie to mam kuku

Bardzo jestem ciekaw, gdzie znalazłeś tę witaminę - w Pobieralni jej chyba nie ma... Tak czy inaczej sprawdziłem, że ta witamina miała dokładnie takie zmiany dokładnie w tych plikach jak pisał malakas. Nie mam pojęcia dlaczego robi ci problem,. Chyba że gdzieś znalazłeś tak starą, która jest jeszcze do wersji Soljanki bez dopy...

W każdym razie witamina na wypadanie którą ja używam nie powoduje żądnych problemów. Problem w tym, że ja stosuję swój własny pakiet witamin...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.