Skocz do zawartości

Pliki sound


Rekomendowane odpowiedzi

Nie robię zadań ponieważ nie ma póki co spolszczenia, nie mam również rosyjskich znaków, także nawet translator nie pomoże. Napotkałem kolejnego już buga w nowej Prypeci gdy chcę przejść z niej do jakiejś innej lokacji przy ładowaniu wyskakuję błąd:


FATAL ERROR
[error]Expression    : ovi->channels==1
[error]Function      : CSoundRender_Source::LoadWave
[error]File          : E:\stalker\patch_1_0004\xrSound\SoundRender_Source_loader.cpp
[error]Line          : 71
[error]Description   : Invalid source num channels:
[error]Arguments     : d:\games\gsc world publishing\s.t.a.l.k.e.r. - cień czarnobyla\gamedata\sounds\ambient\battle_1.ogg
Wszystko było by wporządku, skopiowałem pliczek do sounds/ambient myśląc że poprostu się nie skopiował ale lokacja znów nie chce odpalić i wywala bugiem... Tym samym! oznacza to że wciąż jest coś z tym pliczkiem czy może wyrzuciło mnie bez podania przyczyny i w logu widnieje ten poprzedni bug?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ MacTavish

Spróbuj paczki fixów, które pobrałem ze strony twórców moda - tam na pewno był wspomniany błąd pliku "batlle_1.ogg" :D

Link podałem w pierwszym poście (tym ze wszystkimi linkami do pobrania moda), ale tu podam go jeszcze raz:

http://www.megaupload.com/?d=8P5DPKCU

Spróbuj, może to "wyleczy" LWR :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Po wielu próbach udało mi się nakłonić tego moda do współpracy. Mianowicie brakowało mi kilkunastu plików w: *\gamedata\config\text\rus których nie było nawet w patchach i fixach. Uzupełniłem braki z paru innych modów, ale tylko czekać, aż wszystko się posypie. Czy tylko ja miałem takie braki? Czy ktoś, komu mod dobrze działa, mógłby podzielić się całym katalogiem: *\gamedata\config\text ? To zaledwie kilka MB, a wolałbym mieć dobre pliki... Chętnym z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.