Skocz do zawartości

Ulubiona frakcja


Rekomendowane odpowiedzi

Tutaj b?dziemy dyskutowa? o frakcjach. Jaka jest wasza ulubiona i dlaczego.

Je?eli chodzi o mnie to najbardziej lubi? Bandytów, za to ?e to ludzie z charakterem i ogólny pogl?d na ?ycie. Nikt im nie rozkazuje co maj? robi? i nie ma porannych musztr jak w powinno?ci, nie uwa?aj? jak wolno?? ?e dost?p do strefy powinien mie? ca?y ?wiat. Bandyci stanowi? ?wiat przest?pczy i okradaj?, zabijaj? innych stalkerów dla w?asnych zysków. Zazwyczaj s? s?abo wyposa?eni jednak po?ród nich mo?na spotka? prawdziwych mistrzów – weteranów kryminalnego rzemios?a, którzy nie maj? sumienia dla innych, wiedz? jak przetrwa? w zonie i s? w niej nie od jednego dnia. Ci ludzie mog? si? mierzy? z ekspertami z innych frakcji. Bandyci to frakcja która b?dzie zawsze i nie da jej si? zniszczy?..stalkerzy zawsze do niej do??czali i b?d? do??cza?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ka?da frakcja ma swoje minusy.

Samotnicy - to raczej nie frakcja a samotni stalkerzy którzy nie trac? czasu na musztry i tego podobne rzeczy. To oni s? jednymi z najlepszych stalkerów, poniewa? nic i nikt ich nie ogranicza. Mog? robi? co chc?, ale trzymaj? si? razem jak rodzina. Ludzie którzy chc? tylko zarobi? i prze?y? a przy tym zazna? ?ycia bogacza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja lubi? samotników.. ale nie jako sam? ogó?em frakcj?.. bo s? najmniej moim zdaniem zorganizowani, ale lubi? samotnych stalkerów którzy w pojedynk? chodz? po zonie, trzeba mie? nerwy ze stali i do?wiadczenie. Najemnicy te? s? ciekaw? frakcj?. ale wiele od bandytów si? nie ró?ni?..praktycznie zawsze z kim? maja na pie?ku, no chyba tylko w clear sky nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

W Cieniu chyba nie by?o oficjalnej frakcji Stalkerzy. Ogólnie powstanie takiej frakcji w Czystym Niebie jest nieporozumieniem, bo stalker to stalker, skoro ma by? wolnym stalkerem, to nie przynale?y do ?adnej frakcji. A z frakcji które wyst?pi?y w Cieniu najbardziej upodoba?em sobie Powinno??. Powód jest prosty: interesuje si? wojskiem, a Powinno?? by?a frakcj? wzorowan? na armii.

Taka ciekawostka: nie uwa?acie ?e skoro istnia?a frakcja Najemnicy, to kto? musia? to nadzorowa?? No bo gdyby to byli najemnicy w sensie wolni strzelcy, nie powinni by? wpisani do ?adnej frakcji, a jednak mieli t? frakcje wypisan? w grze, oraz dzia?ali razem, tak samo uzbrojeni. My?l? ?e by?a jaka? "firma" zajmuj?ca si? werbowaniem i szkoleniem ludzi do dzia?a? w Zonie. Co? na styl Xe Services (kiedy? pod nazw? Blackwater Worldwide) jednak przystosowane na walki w Zonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Czy ja wiem..wed?ug mnie najemnicy to zwykli niegdy? stalkerzy którzy stworzyli ugrupowanie o nazwie Najemnicy. Sama nazwa wskazuje,?e trudzili si? w zarabianiu kasy na zleceniach..nie wa?ne jakie, aby trzepa? kas?. St?d zapewne wzi??a si? wrogo?? innych frakcji do nich. Maj? dobry sprz?t co ?wiadczy ?e utrzymuj? kontakty z kim? poza zony, mo?liwe ?e wielu cz?onków by?a wyszkolona do dzia?a? w zonie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Frakcjia Naukowcy poniewa? z nimi by?o najtrudniej , najciekawsze zadania .

Inne frakcje bazowa?y na id? zabij kogo? , zabierz co? i przynie?. Naukowcy za to mieli ciekawe misie i w dodatku przedstawia?y prawdziw? zone.

Walka z z?biakami , snorkami czy innym byd?em , promieniowanie psioniczne i podziemna maszyna z wielkim mózgiem na szczycie , przeprawa a krug?ovem przez dzicz , Doktorek za pomoc da? mi zielony strój naukowca , mój ulubiony strój ;)

Do tego Jantar by? do?? ponury i zniszczonym ?wiatem a tam w?a?nie stacjonowali naukowcy w oby dwóch ods?onach gry .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 lat później...

@Chlebczarow Sam się opatrzył, to może walczyć dalej. Kule też samoróbki, z kości niewiernych, próbujących przeszkodzić mu w obronie Monolitu. @gawron Ma 100% racji ;) Przenieśliśmy go z pierwszej linii frontu na dach Elektrowni, co by mógł służyć dalej bez przeszkód. W wolnych chwilach gotuje nam bigos. Fanatyk, nie-fanatyk - żreć coś trzeba :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Meta zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.