Skocz do zawartości

Ochrona Chalawy


qn1

Rekomendowane odpowiedzi

Tu masz porad? jak przxechodzi? kewst Chalawy

Kwest Chalawy

1. Kwest na ochron? Chalawy mo?na przej?? metod? "dzia?ania zdalnego". Do fabryki podchodzisz od strony pagórka miedzy nasypem kolejowym i ATP i z du?ej odleg?o?ci zaczynasz od razu kosi? ze snajperki przeciwników poprzez wrota fabryki. Z powodu du?ej odleg?o?ci nie podnios? alarmu, a zaczn? przeszukiwa? zabitych towarzyszy i "zapomn?" o Chalawie. Ale Chalawa nie zapomina ani o kwe?cie, ani o nich...

2. Dla tych którzy maja problemy z ochron? Chalawy: do fabryki trzeba wej?? poprzez pó?nocne wrota (tzn. te, które wychodz? na nasyp kolejowy). Schowa? si? za naro?nikiem. Po wezwaniu Chalawy jest kilka sekund na odstrzelenie wrogów - mnie starcza z naddatkiem.

Jesli nadal masz problemy - rzu? DYMNY granat przed Chalaw?. NPC-e reaguja na niego jak na normalny - rozbiegaj? si?. Chalawa z towarzyszem ucieka za twoje plecy (na pólnoc), najemnicy na zewnatrz - na wschód i pó?nocny-wschód. Tego który jest w niszy na po?udniu, nale?y w tym przypadku po?o?yc w pierwszej kolejno?ci.

3. Kolejna porada na temat ochrony Chalawy. Podchodzisz za plecy Chalawy, wyciagasz F1, trzymasz prawy klawisz myszy, od razu po wezwaniu o pomoc rzucasz w najemników. U mnie po tym zostawa?o ?ywych 1-2 najemników, a Chalawa prosi? o apteczke. Próbowa?em dwa razy, za ka?dym razem zadzia?a?o. Co prawda gram na Weteranie i nie jestem pewien efektu przy grze na poziomie Mistrz.

4. W najnowszej Soljance nie mog?em przxej?c kwestu ochrony Chalawy standardowym sposobem, jak wczesniej.

Trzeba by?o niestandardowo.

Z daleka, ?eby nie zauwa?ono GG, szybko zdejmujesz z ig?owca wieksz? cz??? najemników.

W momencie wezwania od Chalawy ?ywych zostaje tylko kilku wrogów i Chalawa z towarzyszem daja sobie z nimi rad?.

Minusem jest to, ?e zanim zd??ysz do nich dobiec, Chalawa z towarzyszem zd??? juz obszuka? cz??? trupów.

Dlatego dobrze jest zapisa? gr?, bo mo?esz wtedy próbowa? kilka razy - zostawiasz tylu najemników, ?eby zd??yc dobiec (strzelaj?c przed siebie dla zwrócenia uwagi) w chwili, kiedy towarzysz Chalawy zginie, a sam Chalawa b?dzie ?ywy lub tylko ranny, dobijasz ostatnich najemników i ca?y ?up jest twój

  • Negatywna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ja zaliczy?em quest fuksem za pierwszym podej?ciem. przybieg?em na miejsce od strony nasypu, poczeka?em na okrzyk i... bach ale niestety w Cha?aw?... Po prostu nie wiedzia?em co i kto a biedak sta? do mnie ty?em wi?c - sta?o si?. Monolit naparza z pukawek - ja naparzam z modyfikowanego Wintoreza, jatka jak cholera i oczywi?cie Strie?ok wyka?cza w ko?cu wszystkich ?wirów a tutaj nagle... Pojawia mi si? napis zadanie zaliczone... Cha?awa nie ?yje, jego kumpel te?, zapisa?em jednak sava i próbuj? ponownie. I tutaj jest zagwózdka - jak tylko zbli?? si? do fabryczki Cha?awa krzyczy i nim dobiegn? na skuteczny ogie? ju? go u?miercaj? z zadaniem wywalonym do nie wykonanych. Próbowa?em dziesi?tki razy podchodz?c z ró?nych stron i to samo. Wczyta?em wi?c sava z zaliczonym zadaniem i pobieg?em do Swib?owa po nagrod?. Mo?e jak sami stukniemy Cha?aw? to quest b?dzie zaliczony? - taki bug?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.