Skocz do zawartości

Izomorf Kompas


Yurek

Rekomendowane odpowiedzi

Co prawda skończyłem Soliankę jakiś czas temu, ale przypomniała mi sie jedna rzecz i chciałbym Was zapytać czy też tak mieliście (macie) ?

W pewnym momencie gry wchodzimy w posiadanie izomorfu Kompas (nieważne jak, każdy kto będzie grał w Solę na pewno go dostanie).

Otóż jak uważnie przeczytamy jego opis, to okaże się że "ma możliwość neutralizacji kilku anomalii, podczas przejścia właściciela, po czym anomalie pojawiają się znowu" , potem wymienione są anomalie, które to niby ma usuwać z drogi GG.

Niestety podczas mojej gry w Soliankę nie zauważyłem, by coś takiego miało miejsce, przez co parę razy wpadłem w niezłe anomalie, a potem zacząłem je wszystkie znowu omijać i zapomniałem o problemie. Teraz gdy malakas poruszył kwestię izomorfów, pamięć o Kompasie i jego braku działanie odżyła w mej pamięci :D

Poniżej macie screen z opisem Kompasu:

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobny dylemat i podobnie do niego podszedłem.Chyba to po prostu nie działa.Ja z kolei dysponując wiedzą z Tajnych Ścieżek gdzie też występuje taki artefakt tyle że działający :D próbowałem go rzucać przed anomalię.Nic się nie działo więc po kilku odpuściłem dochodząc do wniosku że może to tylko jakąś jedną anomalię gasi której mi się nie chce szukać, a może na buga trafiłem akurat itd , itp.Bo po prawdzie dysponując detektorem anomalii od Holograma to człowiek na tym etapie gry omija anomalie już intuicyjnie i żaden kompas nie jest mu potrzebny :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"ma możliwość neutralizacji kilku anomalii, podczas przejścia właściciela, po czym anomalie pojawiają się znowu"

Ma możliwość ,ale na papierze. W praktyce to stek bzdur i nie ma nic wspólnego z rzeczywistością...Wystarczy wejść w jedną z wymienionych anomali i przekonać się na "własnej skórze" jak to działa... :D.

Doświadczony stalker ma oczy i uszy...to są jego detektory Zony, a wszystkie inne powinni z gry wyrzucić... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.